| Chanel1 a întrebat:

Sal TPU, mi s-a intamplat ceva ieri si am nevoie de parerea voastra.
Acum 2 zile fostul meu prieten mi-a zis sa iesim putim sa mai vorbim si ieri dupa liceu am iesit. Ne am plimbat prin parc si ne am pus pe o banca. Am mai vorbit si la un moment dat imi spune " aw, vino aici " si m-a luat in brate. Si m-a tinut in brate, mi-a zis sa mi bag mainile in hanoracul lui ca dardaiam de frig si la un moment dat imi zice ca am ceva pe gat si ma pupa scurt si dupa 2-3 minute imi zice iar faza cu gatul si incepe sa ma sarute. Si ne am sarutat cateva minute. Dupa ce ne am despartit, dupa 3 zile si a facut relatie si inca e cu tipa. Si m-a sarutat pe mine. Si cat a fost cu mine 1 an si ceva nu s-a pupat cu una. Stiu pentru ca in mare parte a timpului ne o petreceam impreuna si reusisem sa l schimb in bine.
Si la plecare, imi zice sa i dau un pupic pe obrazul stang, dupa pe dreptul si dupa pe buze. Nu stiu ce sa cred. Adica s-a sarutat cu mine chiar daca e cu aia. Si cand era cu mine nu facea d astea. Ma tot gandesc daca o mai simti ceva pentru mine sau nu stiu. Eu am fost prima lui iubire adevarata. Voi ce parere aveti?

8 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Cred ca vrea sa va pupe pe amandoua cand are ocazia.

| Hammurabi a răspuns:

E o panaramă.
Pe unii nu i-ar deranja nici dacă ar fi cu 10-20 de femei în același timp. Evantual le-ar lua pe toate de nevastă dacă ar fi posibil.
Și după părerea mea ar trebui să fie posibil.
Să vadă ce înseamnă să f*** de nevoie și nu de plăcere.
Să îl ia 20 de neveste la rând până ajunge galben și trist ca o lămâie. laughing))))

| Goete a răspuns:

Orice baiat isi doreste un trio cu doua fete happy, poate lucreaza la asta

| HadesSs a răspuns:

Poate simtea ca a lasat niste treburi neincheiate, asa ca venit sa iti fure un ultim sarut sa poata sa isi vada si el de viatalaughing Acum nu cunosc motivul despartirii.

| Rux04 a răspuns:

Isi bate joc de tine. Dacă si-ar fi dorit să vă împăcați nu s-ar fi cuplat cu respectiva.

| MadalinG99 a răspuns:

Uite, noi nu avem de unde sa stim de ce v-ati certat sau ce a fost intre voi. Noi oamenii ne incapatanam sa punem punct atunci cand trebuie si in loc sa punem punct adaugam o virgula. Sfatul meu draga fata este sa-ti vezi de viata, un baiat care te iubeste cu adevarat nu va saruta alte buze. Lasa-l sa te caute, iar daca te cauta pune-i conditii daca nu le indeplineste da-i drumul. Ce este al tau va veni, asteapta!

| dd17 a răspuns:

Inseamna ca nu stie ce vrea, adica nici pe aia nu vrea s o lase dar nici pe tine sa te piarda. Asa ca fa bine si termina cu el pentru ca nu se merită!?

| Chanel1 explică:

Noi ne am desparitit in vara si cu actuala s-a cuplat cu cateva zile mai tarziu dupa ce ne am cuplat. Si faza cu sarutul a intampla ieri.