| mary4567 a întrebat:

Peste 3 saptamani voi fi domnisoara de onoare la nunta surorii mele. Ziua voi avea o rochita roz si nu stiu ce coafura ar merge. Nu vreau sa imi prind parul, sa mi se vada urechile. Ma gandeam sa ii zic coafezei sa mi-l indrepte si sa imi prinda bretonul intr-o parte cu o floricica roz(clama) voi ce ziceti?

4 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Prea simplu. mie mi-ar placea sa mi-l faca cret si sa mi-l prinda intr-un fel anume thinking
cauta pe net poze.tongue

| AnnaS98 a răspuns:

Mai bine zii coafezei sa il incretzeasca si prinde-ti floricica intr-o parte. bafta si sa prinzi buchetul mireseiwinking. funda?

| Mashiro a răspuns:

Lasati parul liber si natutal e cel mai bine