| mary4567 a întrebat:

Peste 3 saptamani voi fi domnisoara de onoare la nunta surorii mele. Ziua voi avea o rochita roz si nu stiu ce coafura ar merge. Nu vreau sa imi prind parul, sa mi se vada urechile. Ma gandeam sa ii zic coafezei sa mi-l indrepte si sa imi prinda bretonul intr-o parte cu o floricica roz(clama) voi ce ziceti? fundita

1 răspuns:
| Any25 a răspuns:

Mie mi-se pare bine sa faci asa cum ai zis u. Ar merge de minune. Crede-ma! Sau poate sa ti-l onduleze sau daca il indreapta sa nu iti puna floricica. nu stiu faci cum vrei dar imi place cum spui u. Si in primul rand trebuie sa iti place tei cum arati, nu altora. Crede-ma! Sper ca te-am ajutat.