| trance04 a întrebat:

Sal TPU.Se poate intampla ca o femeie sa ejaculeze inca din timpul preludiului? Multumesc

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, ejacularea feminină POATE apărea chiar şi în timpul preludiului, dacă eşti foarte excitată!

Toate cele bune.

| unknøwn a răspuns:

O femeie să ejaculeze? laughing
Habar n-am la ce te referi.
Să se ude? Asta nu se numeşte ejaculat.
Să aibă orgasm? Nici asta nu se numeşte ejaculat.
AAA. te referi la squirt? Păi nu e obligatoriu la toate femeile. Multe nu întâmpină fenomenul ăsta.
Şi da, e posibil, dacă te pricepi la preludiu şi o încingi prea tare happy.
Aici se face diferenţa între un bărbat bun la pat şi unul mai nepriceput. La preludiu. Orice prost ştie să dea la buci. Dar nu orice prost ştie cum să preludiu happy.

| trance04 explică (pentru unknøwn):

Ia mai citeste matale, ete ca eu am gasit intre timp ceva si o sa vezi ca confuzie faci intre squirt si ejaculare, am si eu cat de cat habar dar dar eram nelamurit ca sa zic asa de aceasta chestie http://www.csid.ro/sex/si-femeile-ejaculeaza-3641170/

| Negoiu a răspuns:

Daca intrebi in mod serios - da, se poate si nu este nici o problema, dimpotriva!

| costelpopa94 a răspuns:

De ce nu! Daca esti vreun jack hughman poate chiar de 3 ori consecutiv fara sa ii faci nimic

| Adele29 a răspuns:

Sigur ca da! daca este foarte excitata.

| trance04 explică (pentru Adele29):

Ok,multam frumoswinking