| MorphineGirl a întrebat:

Vreau sa am un preludiu cat mai reusit ...in timpul preludiului mereu sta el deasupra si vreau sa il excit atat de tare incat sa nu mai reziste deloc vreau sa il duc la exterm dar nu stiu cum safacasta...adica eu sunt si putin timida la inceput mentionez ca inca nu am intretinut relatii sexuale am avut doar acel preludiu si nimic mai mult. Deci cum pot sa il excit maxim? Si inca o intrebare cam stupida noi in timpul preludiului ramanem doar in boxeri eu nu il ating pe el acolo pentru ca nah dar el se "freaca"de mine prin aceasta frecare poate sa ejaculeze?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Schimba tactica, stai tu deasupra si atingel acolo unde i place si da, poate sa ejaculeze prin,, frecare,,

| LoveUbutUdontCare a răspuns:

Nu o sa te violeze, stai linistita, daca il duci la extrem, cum zici tu.
Eu zic ca sunt extrem de mici sansele sa faci asta daca nu il atingi pe penis. Mie mi-a fost greu la inceput sa il fac sa ejaculeze si cand il stimulam ca lumea, si tu vrei sa faci asta stand dedesubt? Nu se poate. Stai deasupra, saruta-l pe gat, pe solduri, unde vezi ca se excita...fa-o incet si apoi mai salbatic. O sa il incite. Atinge-l peste chiloti pe penis, da-i jos pe urma, si daca esti dispusa fa-i oral. Pt baieti asta e cel mai tare! Cand ii vine sa ejaculeze sa iti spuna, si continui doar cu mana. Nu o sa te oblige sa faceti sex daca tu nu vrei. Dar fii mai increzatoare si mai perversa. In pat asa trebuie sa fii daca vrei sa il exciti si tu pe el. Este o vorba: Fata trebuia sa il faca pe el sa mai ceara, nu baiatul pe fata! Deci intelegi si tu...

| GoguSteriade a răspuns:

De ce ai vrea sa omori omul acolo, sa il faci sa ejaculeze in timpul preludiului? Zi macar clar ca nu vrei sex.

| Demonull a răspuns:

Pai probabil se excita foarte mult si asalaughingiti dau niste ponturi ..incearca sa-l gadili, sa te atingi si tu de..Bip ..nu stiuthinking dar daca nu vrei sex nu fa asta ca dupa poate nu mai rezista si ti-o trage fortatlaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Patricia96 a răspuns:

Hm laughing
Interesantă intrebare.Un baiat se poate excita fiind soar sarutat sau cine stie.

daca este virgin stai linistita, sigur se va ex.daa nu ...se va ex.dar nu sa ajunga la extrem ..adica in concluzie trebuie sa faceti daca t doresti asta... oricum o sa-ti ceara el mai tarziu asta deoarece nimsnui nu-i convine sa-l lasi neterminat.ori faceti ori va rezumati decat la atingeri si saruturi ..ai grija de tine, pup

| Ahead a răspuns:

Articolul asta o sa te ajute : http://despreseductie.ro/prima-experienta-sexuala/

| plosnitapufoasa a răspuns:

Ejaculeaza daca este super excitat incat sa ajunga la orgasm da din cate spui tu nu cred ca se poate.
pai daca stai tu deasupra il pupi pe tot corpi pe la gat pe piept, il atingi si la penis prin boxeri si mult mai bine ar fi sa il atingi pe sub boxeri. freacate si tu de el cum face el cu tine, dezbractiva de tot(asta numai daca iti doresti sa faceti dragoste/sex).da nu vad motivul sal exciti si sal lasi asa. o sal doara ouale dupa aia. sper ca te-am ajutat?