| Zorok a întrebat:

Sal TPU, tocmai am venit de la...
Am pornit singur la club cand mergeam pe strada m-am intanit cu smecherele-liceului cele mai populare si mai bogate fete din liceu.Mergeau si ele la club, m-au luat cu ele si am pornit toti 5 la club (tin sa mentionez ca eram cu fata de care imi place), cand am ajuns la club incerc sa deschid usa dar nu pot, ni s-a spus ca este renovare... Una dintre fete ne-a chemat la ea acasa sa ne distram putin (eram singuri acasa) am chemat si inca 4 baieti, am deschis 2 canapele le-am unit dupa care Adriana (fata de care imi place m-a intrebat daca vreau sa fiu eu cu ea seara asta (adica sa fim un "cuplu" pentru o seara eu am spus normal ca DA deci am luat-o si am inceput sa ne sarutam (am mai sarutat-o de cateva ori inainte de asta) si incepeam sa o prind de fund si sai misc sanii (ceilalti au plecat, baieti erau obositi iar fetele le-au sunat parinti sa vina acas) am ramas doar eu cu ea ne lingeam si pipaiam
dintr-o data am inceput sa ne dezbracam unul pe altul cand ea a ramas doar in chiloti nici sutien nu mai avea pe ea eu eram in boxeri (as fi vrut sa facem o partida de sex dar din nou no prezervativ) am intrebat-o daca vrea sa fim nude complet iar ea a zis da asa ca am facut-o incepea sa mi-o iar eu i impingeam sanii si o prindeam de fund ne-am bagat in dormitor-ul parintilor ei unde ne-am urcat in pat se facuse 1 si 30 de minute s-a dus sa aduca 2 pahare de vin dupa care am inceput sa povestim am prins curaj si i-am spus ca o iubesc s-a uitat la mine zambiind si mi-a spus BRAVO eu am spus bravo pentru ce? Ea mi-a spus:
-Pentru ca mi-ai spus si ai fost sincer. Dupa care si ea mi-a spus ca simte ceva pentru mine dar sa discutam despre asta deseara (este 3:50 noaptea cand scriu laughing ) am reinceput sa ne sarutam si atingem ea mi-a spus ca a fost cea mai grozava noapte.

Sincer am mai avut nopti de genu dar acum a fost diferit adica am simtit ca nu vreau sa mai plec e prima data cand chiar am facut dragoste si nu un simplu act sexual.

Acum vreau sa va intreb oare ce vom face deseara?

(Tin sa mentionez ca a venit Maica-sa acasa iar eu am iesit pe geam rolling on the floor )

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Din pacate s-a facut dimineata si te-ai trezit. Nu dispera, urmeaza o noua noapte. Vise placute si minunate. big grin

| mihai69 a răspuns:

Dacă spuneai că a venit mă-sa acasă și a urmat și partea cu „Stifler's mother" era și mai tare!

| Emilian65 a răspuns:

Intai sa gasiti un loc unde sa va simtiti bine ca in seara trecuta.

| pufulescu a răspuns:

Sa nu mai auzim ca iar n-ai avut prezervativ, in urmatoarea povestire! Du-te si cumpara.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aseară aţi făcut dragoste şi acum mergeţi la ginecolog, evident.

| Zorok explică:

laughing Scuze boss dar nu am dormit de loc laughing este real iar daca as fi dormit cand a venit masa m-as fi speriat de rupeam si patu iar cand am sarit pe geam am dat nas in nas cu ''catelus'' de 2m laughing deci stiu ca nu visez

| Mateizitul a răspuns:

Ești de Oscar tipule doar ca daca aveai prezervativ la tine era perfect.