| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa imi raspundeti repede si concret. normal FUNDA!{primul}
Povestitimi si mie cum a fost cand ati facut prima data sex. Fiecare miscare ce emotii ati vazut si ce miscari si pozitii ati avut

Răspuns Câştigător
| sandra_8620 a răspuns:

A fost superb prima oara... aveam mari emotii si am avut aceeasi pozitie pe tot parcursul actului.eram virgina si aveam mari temeri dar nu regret ceea ce am facut love struck.si acum sunt cu el dupa 3 ani si ne iubim la fel de multlove struck

1 răspuns:
| Muppet a răspuns:

Hmm... Asta e o chestie cam intima și personalawinking