| anonim_4396 a întrebat:

Am facut sex cu prietena mea cand aveam aproape 3 luni, ea spunand ca este virgina, am incercat de mai multe ori dar de fiecare data cand eram aproape in punctul culminant ea nu mai voia, tin sa precizez ca spune ca a fost virgina, ma jucam la un moment dat cu un deget iar daca introduceam doua prima data o durea, iar am incercat dupa aceea si cu 3 dar o durea si am incetat. Cand am facut-o prima data, ea nu era epilata nici cand ii faceam degetica, iar prima data voia sa fie intuneric, cu hainele pe ea si cu patura pe noi, nu voia anumite pozitii, doar misionarul, iar sange nu am vazut sa fi fost pe prezervativ, in schimb ea mi-a spus ca avea cateva picaturi pe chiloti unde mi-a aratat si dupa aceea a incercat sa-i spele, cand am introdus-o ea plangea si ma impingea cu picioarele, iar dupa cateva miscari incepuse sa se obisnuiasca, dar nu mi s-a parut prea greu de intrat avand in vedere ca a spus ca era virgina.
Voi ce credeti ca a fost virgina? Mereu am certuri legate pe aceasta tema si nu mai suport.

22 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dar tu esti virgin?
Nu inteleg de ce atat drama pe faptul ca este sau nu virgina. De ce este atat de important pentru tine?
Este vreun cult religios implicat aici, ori sacrificiu sa va oferiti virginitatea, unul celuilalt?
Iti explic mai multe, dupa ce imi raspunzi la intrebarile pe care ti le-am pus mai sus!

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Poate îl deranjează că l-a mințit că este/crede că l-a mințit(în cazul în care chiar mai este).

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Toate semnele si descrierea lui, confirma ca fata aia era virgina, asa ca nu inteleg de unde obsesia si neincrederea asta ca nu ar fi virgina. Dar de ce insista atata?
De ce-i atat de importnat ca ea sa fie virgina?
Dar el este virgin?
Am niste explicatii pe care le pot da... dar astept raspunsurile lui.

| Anonim20002 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu, nu am fost virgin, doar ca ne certam de multe ori pe tema asta si ma macina, pentru ca ea la inceput imi facea glume ca nu mai este, iar dupa mi-a spus ca este.

| Anonim20002 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu am fost, doar ca am intrat destul de usor in ea, tot ce am facut a fost doar sa o bag mai incet atata tot, ea spunea ca o doare, dar cand am inceput actul propriu zis incepuse sa nu mai spuna nimic.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Da,şi eu cred la fel,că e virgină după tot ce-a zis el mai sus:că au încercat de mai multe ori şi s-au oprit că ea nu mai voia(probabil că o durea),că a vrut s-o facă pe întuneric,cu hainele pe ea şi cu pătura peste ei,astea cred că sunt semne destul de clare că era virgină. Nici nu ştiu de ce am mai zis că l-a mințit,mai degrabă,el doar bănuieşte că l-ar fi mințit din cauză că cică nu i s-ar fi părut foarte greu de intrat.O fi citit ceva pe net(poate chiar pe TPU) sau le-o fi povestit la nişte prieteni mai "experimentați" şi ăia i-or fi băgat chestia asta în cap. Dacă ea nu era virgină(ceea ce nu e cazul aici)şi doar îl mințea cu asta,chiar dacă el era sau nu virgin,tot rău era,că aia ar fi fost minciună oricum ai lua-o şi corect era să îi zică faptul că nu mai este şi el dacă era un virgin religios/cu anumite principii să îi zică pas,iar dacă nu era atunci nu prea aş vedea o problemă că nici ea nu mai era, doar dacă e unul din-ăla care vrea numai virgine pentru că nu vrea să şi-o bage unde şi-a/şi-au băgat-o şi altul/alții şi are pretenția ca ea să fie, în timp ce el umblă din floare-n floare, din virgină-n virgină, ceea ce mi se pare de-o imbecilitate şi nesimțire cruntă.

| Anonim20002 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu sunt religios sau ceva, iar referitor ca nu a vrut si ca am incercat de mai multe ori, ma refeream ca ne hotaram sa imi pun prezervativul etc iar cand ii ziceam, haide, spunea ca nu mai vrea ca ii este frica si ca poate o duce tatal ei la ginecolog.

| AnaMaria5765 a răspuns (pentru Anonim20002):

Câți ani are?

| Anonim20002 a răspuns (pentru AnaMaria5765):

Avea 15 ani cand am facut-o si suntem de un an si ceva impreuna, si eu am 17

| MademoiselleCosmina a răspuns (pentru Violleta2022):

De acord cu tine.

| anonim_4396 explică (pentru Anonim20002):

Păi mai hotărăşte-te odată.Mai jos ai zis că
" eu nu am nicio problemă cu chestia asta doar ca voiam să cer părerea şi altcuiva", iar când ai pus întrebarea ziceai "mereu am certuri legate pe această temă şi nu mai suport".Ori te râcâie chestia asta, ori nu? Şi ai mai zis tot mai jos că avea 15 ani când ați făcut-o, iar tu vreo 16.La vârsta aia nu cred că era pregătită pentru aşa ceva (de aici şi ezitările ei).Tu ai fost cel care a insistat să o faceți atunci?

| Anonim20002 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, i-am spus ca o astept cat este nevoie pentru ca o iubesc foarte mult dar ea a spus ca simte sa o faca

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anonim20002):

Baiete, faptul ca ai intrat usor in ea poate sa fie pentru ca ea era deja excitata si umeda, ceea ce face actul sexual "alunecos".
Ori ai un cuc foarte subtire si atunci, intra usor, ceea ce nu o afce pe fata vinovata de nimic, daca tu ai un cuc mai putn dotat.

In ce prievste virginitatea si certruiel despre asta, tu esti magar!
Daca tu nu ai fost virgin, cum iti permiti sa-i ceri ei sa fie?
Poti sa pretinzi ca ea sa fie virgina DOAR daca si tu esti virgin, altfel, nu ai acest drept. Fata nu-i o slaga sau nu i-ai cumparat virginitatea si nu-i bataia ta de joc, sa-i pretinzi ceva, ceea ce tu nu ai fost in stare sa-i oferi!
Asadar, lasa cicorul mic, ca esti mitocan daca ai pretentii la ceva ce tu nu ai fost in stare sa-i oferi!

Pacat ca nu-s eu in locul fetei, ca-ti trageam 2 palme peste ochi si te paraseam in secunda urmatoare.
Auzi, el nu-i virgin dar are pretentie ca ea sa fie....pfff mai ca mi-a urcat tensiunea, ce mitocan esti, frate!

| Anonim20002 a răspuns (pentru Violleta2022):

Eu am intrebat daca voi credeti ca a fost sau nu virgina nu sa mi spui tu mie ca sunt mitocan si alte chestii, dar se vede ca esti la menopauza laughing))

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anonim20002):

Pai esti mitocan, si inca unul mare, atat vreme cat creezi atatea probleme cu un lucru la care nici nu ar trebui sa dechizi gura, mai ales cand tu nu mai esti virgin demult.
Proasta este fata ai, care se uita la tine si accepta sa-i faci asa mizerii.
Dar nu-mi fac probleme, viata iti plateste inzecit, dupa suflet, o sa simti asta curand!

| mihai69 a răspuns:

Nu cred să aibă vreo importanță dacă era sau nu - tu oricum ai (și vei avea mereu) o îndoială în mintea ta.
Dacă nu poți trăi cu acea îndoială, mai bine te desparți și lași fata să-și găsească un iubit cu toate țiglele pe casă.

| Anonim20002 a răspuns (pentru mihai69):

Pai eu doar v am intrebat daca voi credeti ca a fost sau nu virgina, eu nu am nicio problema cu chestia asta doar ca voiam sa cer parerea si altcuiva

| mihai69 a răspuns (pentru Anonim20002):

Noi nu o cunoaștem personal pe fata aia ca să știm ce să răspundem. Poate fi o parașută sau o sfântă. Poate fi o fată care în trecut s-a delectat cu diverse jucării prin vagin - pe bune: de unde am putea noi să știm? Doar din povestea ta (și aia foarte neconcludentă)? No way...
Rămân la impresia mea - tu ai o problemă și o să te roadă în continuare, indiferent dacă fata aia era sau nu virgină.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Dupa toate aceste lucruri care ti-au dovedit ca era virgina,ce mai insisti atat? Ce,tu erai virgin?
Ar trebui sa te mai informezi in legatura cu virginitatea. Unele fete au himenul mai elastic, ceea ce face penetrarea usoara, iar unele, nu au deloc. Si nici nu e neaparat sa curga sange in momenrul penetrarii.
Nu mai suntem pe vremea bunicilor, cand unica dovada a virginitatii era cearsaful patat.

| GouDidodino a răspuns:

Nu erai cam mic la 3 luni?

| orailibrail a răspuns:

Normal ca ai certuri.
Ca esti un BĂDĂRAN

| AnaMaria5765 a răspuns:

Este posibil sa fi fost virgina și să fi intrat mai ușor din cauză că ați mai avut și alte "contacte". Nu vrea alte poziții pentru că îi este frica, dacă era virgină, cu siguranță ii este rușine. In privința sângelui, te asigur că nu la toate fetele este la fel. Nici la mine nu a curs, deoarece depinde și felul cum o faci. Bafta!