| xlex a întrebat:

Sal
Trebuie sa aleg dintre 3 fete.
Deci prima este Andreea o cunosc de4 5 ani si m-am indragosit de ea pe loc.Si ei cred ca ii place de mine dar cand stateam langa ea face lasa-ma pleaca de langa mine si imi mai tragea si o palma cate o data dar ea imi zambea si tot se uita la mine mereu. Dar nu mi-a zis ca ma place. Ea odata m-a sarutat pe buze pentru ca i-am zis ca nu are tupeu si a facut iar cand am vrut si eu sa o sarut nu a vrut dar era si o fata cu ea atunci si poate i-a fost rusine.Intre mine si prietenii isi alege prietenii dar cred ca ma place. Ea nu sta cu prietenii mei, sta cu a ei. Ea e mai mare decat mine e in clasa a 9 e blonda are ochii verzi are parul ondulat si nu o suporta pe a doua fata dar se intelege bine cu a treia

A doua e Crina.Am fost cu ea vara dar mereu ne desparteam din cauza ei si umbla si cu mai multi baieti. Ea a fost aproape cu toti baietii. Ea e blonda are ochii verzi are parul drept. Ea e de o seama cu mine.Crina a fost cu mine ca eu sunt bogat si profita de mine.si m-a despartit de o fata odata.nu le suporta pe andreea si denisa

A treia e Denisa. Ea are 9 ani. Nu stiu sigur daca ma place dar e foarte draguta.Ma inteleg cu ea dar ma enerveaza ca are secrete cu andreea
Ea uneori nu ma baga in seama. ea are ochii caprui si parul maro si ondulat

Pe care sa o aleg
pls ajutor
tin la ele

7 răspunsuri:
| TheSpecialOne a răspuns:

Deci eu zic ca in loc sa ne spui cum arata ar fi trebui sa ne spui cati ani ai. Uita-te la intrebarea ta... o fata pe clasa a 9a deci 15-16 ani si una de 9 ani? Intre aceste doua nu pot sa iti zic nimic daca nu stiu cati ani ai si tu, dar a3a e cam un NU pentru ca ea e cam genu "vedeta" si niciodata nu o sa ramana cu cineva

| Needle a răspuns:

Pai u cati ani ai?
1. Denisa mi se pare prea mica...
2. Crina zici ca statea cu tine pentru banii tai...deci nu prea cred ca merita
Deci cred ca daca vrea si te place si ea fi cu Andreea (pare cea mai draguta)winking dar acum depinde cati ani ai tu pentru ca ea e destul de mare (15-16 ani)...

| LoL a răspuns:

Intrebarea e chiar stupida...e ca si cum ai pune pe cineva sa aleaga cu cine te insori
Mai bine te ai gandi pentru cine ai sentimente mai puternice
Una e sa ti la cineva si alta e sa iubesti pe cineva

App tu cati ani ai?

| PCDemon a răspuns:

OMG
Pedofilule!

| PCDemon a răspuns:

Asta-i pedofil! O vrea pe una de 9 ani! (Ha Ha, ori asta, ori are si el 10-13 ani).

Intrebare mai stupida ca asta, n-am vazut!
Baiatu', apuca-te de carte, maica! Lasa fetele pentru liceu!winking

| Turquoize a răspuns:

Pai din descrierea ta.primahappy

dar app...cati ani ai frate?laughing)

serios?
o fata de 9 ani?laughingrolling on the floor

| FriendsForever a răspuns:

scuze, cati ani tu?
nu pare sa ai mai mult de 11-12 sau chiar mai putin.
Par marorolling on the floor)