| 1StreetFighter1 a întrebat:

Bro am o problema! De la un tip am fantezii cu verisoara mea! Totul a inceput dupa o vizita de a ei la mine (eram singuri). EU stateam la PC si ea (Denisa) a venit la mine si tinandu-ma de gat mi-a spus sa mergem la magazin... eu nu aveam chef asa ca am refuzat-o. Ea ma tot sacaia si la un moment dat s-a pus in brate la mine si mi-a propus din nou acelasi lucru (sa mergem la magin) eu m-am excitat pe loc pentru ca era imbracata provocator si s-a pus fix pe penis (ma rog la 3-4 cm distanta). Dupa vreo 3 saptamani am mers eu in vizita la ea (eram din nou singuri) si Denisa a intra in piscina langa mine (nu piscina gomflabila laughing ) era in bikini si fara sutien! Eu nu mai stiam ce sa fac si am plecat de acolo si am mers la prietenul meu... am mers am baut o bere si am venit inapoi la vara mea. Era imbracata provocator (fusta scurta si tricou cu decolteu adanc ). Am trecut pe langa ea fara sa spun nimic. A treia zi am plecat acasa. Stiam ca nu e bine sa fac sex cu verisoara mea! Acum ma tot gandesc la acele scene si nu l-e pot uita. Verisoara mea e blonda cu ochii verzi sani mari etc. are 16 si jumatate la fel si eu. peste 3 zile vine iar la mine ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| gorigoscop a răspuns:

Daca tu o vrei, dc sa no ai? laughing acu serios, dao dq de treaba cu incestu, cum a zis si altcineva nu e sora ta sau mama asa ca? protejeaza te si nu cred sa moara cineva din asta, dar mai bine dai sa bea inainte happy, de o relatie nu poate fi vorba ^^ doar o aventura.si daca o luam asa, primi oameni cum s au inmultit? ca doar nu erau de la inceput 100000, sau poate erau? toata lumea o face candva cu a nu stiu cata ruda necunoscuta, asa ca dai inainte.

| anonim_4396 a răspuns (pentru gorigoscop):

Bine punctat laughing

| 1StreetFighter1 explică (pentru gorigoscop):

Bine zis big grin Nu m-ar deranja o aventura cu verisoara mea laughing

| iion a răspuns (pentru gorigoscop):

Frate tu cred ca glumești chiar vrei sa faci sex cu verisoara ta nu zic ca e bine nici ca e rău dar trebuie sa te decizi tu

15 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Ai vazut prea multe filme porno la viata ta...laughing)

| Wehrmacht a răspuns:

Si de ce nu o faci cu ea? Ca sunteti rude? Ce importante are? Nu e sora, mama...etc.E o verisoara.E clar ca cei care iti spun ca sunteti rude fara sa intrebe si de ce grad au o limita in gandire.

| Lexy ♥ a răspuns:

Mda ...auzi indemnul unora sa faci sex cu ea..Asa ceva?!? Veriosara, verisoara, pana te vad in pielea goala ..totusi pana la un punctwinking

| Dariusuu a răspuns:

Ai făcut bine că ai refuzat-o. Dacă ea e aşa incultă dă-i pace şi refuz-o de câte ori va fi nevoie.

Ar trebui să-i bage cineva în cap riscurile în caz că ar face sex cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intreab-o daca ea vrea o relatie cu tine sau daca isi doreste sa faca sex cu tine daca tot spui ca iti face chestii deastea.Plus ca nu e nici o problema incestul se va aproba anul viitor deci chiar nu inteleg care ar fi problema? Nu te lua dupa altii ca nu e bine ascultate pe tine daca tu o doresti si ea pe tine de ce nu?

Răspuns utilizator avertizat
| CorneliaC a răspuns:

S-au terminat fetele pe lumea asta sau ce? Numai cand ma gandesc, mi se intoarce. Fii serios, baiete, atatea fete sunt pe pamant si tu ai ajuns sa te gandesti la vara ta? Cauta-ti ma de treburi mai serioase.

| octha a răspuns:

Iti zic eu ce sa faci..sa faci bine si sa imi faci cunostinta cu ea.doar asa o poti uitarolling on the floor)

| miru20cmrecords a răspuns:

Cum sa faceti asa ceva. Voi nu va ganditi ca sunteti rude?

| lepy706 a răspuns:

Ii spui ca nu este posibil deoarece sunteti oarecum rude

| 1StreetFighter1 explică:

Bro deci am facut sex cu verisoara mea... si cand o faceam fratele ei ne-a prins. eu i-am explicat oarecum dar el a inceput sa tipe la noi, monent in care l-am batu (4-5 pumni sa se linisteasca) nu a zis nimic parintilor s-au altuiva (il amenintasem). Dar eu cred ca pana la urma se v-a afla si nu stiu cum sa l-e explic parintilor... Ce sa fac?