| claudiu123 a întrebat:

Sall acum 2 saptamana m-am combinat cu o fata cu care am mai fost o data ( ea imi daduse papucii pentru altu ) si peste 2 zile eu i-am dat papucii pentru alta ca am vrut sa ii intorc favorul trecut ...Nu mI-A pasat pre mult dupa aia am facut bine?

Nu-mi pasa daca da sau nu :d

5 răspunsuri:
| WhiteRose a răspuns:

Daca nu-ti pasa nu-ti mai raspundlaughing

No, paithinking ai facut bine pentru tine, cu siguranta te-ai simtit bine, razbunat, nu stiu daca pe ea a afectat-o prea mult( desi nu cred)
asa calaughing nici nu conteaza daca e bine sau nu.

Din punct de vedere moral, nu ai facut bine, pentru ca gustul razbunarii nu tine mult si etc etc ar fi multe de spus, dar nu credk te intereseazahee hee

pa!

| Dariana a răspuns:

Mdea, adica tu te.ai simtit aiurea la inceput, dar totusi nu trebuia sa ii raspunzi cu aceeasi moneda, nu. i frumosphbbbbt. Dar daca tu asa consideri si nu te prea intereseaza daca da sau nu, treaba ta.Multa bafta in continuare!happy

| SweetLikeaLemon a răspuns:

Si daca nu iti pasa, atunci de ce ai mai scris aici? ca sa te lauzi? laughing mai bine ia-ti o portavoce si striga sa te auda toata lumea daca tot nu ai cui sa te lauzi laughing

| LexUTz a răspuns:

Nu ai facut bine pentru ca i-ai aratat ca te-a ofticat si oricum era mai bine sa o lasi acolo in durerea ei si sa o refuzi! oh go on
Eu asa zic. thinking

| DoarUnCopil a răspuns:

Atunci dc mai intrebi? rolling on the floor)