| Youcomewithmeinhell a întrebat:

Sall all.
Deci am o intrebare.
Am vazut pe youtube un barbat care era gravid, acum va intreb pe voi cum se poate un barbat sa ramana gravid?=]]

Răspuns Câştigător
| OCTAVY a răspuns:

Sal!
Sa sti ca barbatii nu raman gravizi niciodata.winking
Ceea ce ai vazut tu este oprostia unei femei ce a vrut sa devina fizic barbat(prin operatii),fara sa ii fie inlaturat aparatul reproducator feminin. Apoi, dupa cateva luni, s-a intamplat ceea ce ai vazut tu.
Asta e tot.A dat acum un an sau doi la stiri(deci stirea e veche).
.

2 răspunsuri:
| InLove_1054 a răspuns:

Logic ca nu! Un barbat nu are uter, deci nu are cum ramane gravidhee hee!

| suntanonim a răspuns:

Pe youtube sunt tot felul de facaturi.dar filmuletul ala e adevarat. putea sa fie fata.a facut sex, a ramas gravide si a facut operatie sa devina barbat si a nascut prin cezariana.iti dai seama, copilu ala cand o face buletinu ii cere mama si tata, care e mama?