| TheLordOfCool a întrebat:

Sall, am 14 ani si am o problema....imi place mult o fata si nu stiu cum sa ii zic, nu stiu cum va reactiona... Cum as putea sa ii spun?

Răspuns Câştigător
| Cristi_Sporiș_1994 a răspuns:

Trebuie sa ii arati ca esti mai bun ca ceilalti.Trebuie sa ai atitudine si sa comunici foarte mult cu ea, fi atent intreab-o cum a fost ziua ei, intreab-o despre ea, ce ii place ei cel mai mult sa faca, cand a facut ultima oara acel lucru, cum se simte cand face ce ii place cel mai mult, intreab-o daca citeste, ce filme ii plac, pune-o sa iti povesteasca despre filmul ei favorit, ascultati impreuna muzica ei preferata, spune-i preferintele tale in materie de filme, muzica etc. daca tu ai alte preferinte nu o mintii spunandu-i ca si tie iti place ce ii place si ei. fi sincer si arogant. intreab-o daca ar fi posibila teleportarea unde ar vrea sa fie in momentul acela, intreab-o unde a calatorit, daca se mai joaca cu papusile, fa glume cu ea, fi amuzant insa nu ii spune bancuri. e o mare greseala sa spui bancuri fetelor, devii plictisitor. in general vorbiti despre ea, si mai putin despre tine. Spune-i ca tu esti o fire mai misterioasa si nu te deschizi in fata multor persoane, apoi intreab-o daca se considera o persoana speciala. Spune-i ca ai vrea sa vezi daca e genul de persoana pe care ai vrea sa o cunosti mai bine. Provoac-o spunandu-i ca vrei sa o seduci apoi intreab-o "crezi ca poti sa imi faci fata?" ea o sa vrea sa iti demonstreze ca e suficient de buna pentru tine. spune-i scurt "demonstreaza", intreab-o cum ii place sa fie sarutata "tandru sau plin de pasiune?" ea nu are de ales daca vrea sau nu sa o saruti ci modul in care ai sa o faci. Fi destept si vigilent, lasa dulcegariile pentru mai tarziu. sunt multe lucruri pe care le poti vace ca sa o faci sa te iubeasca dar ma dor degetele.eh mult succes si nu uita funda.

7 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Pai mai intai asigura-te ca si ei ii place de tine, ca sa fii sigur ca nu te va refuza. Vezi daca te priveste insistent, daca iti zambeste, ceva semne. Daca nu ai curaj sa intri in vorba cu ea direct, o poti face printr-o prietena de-a ei, sau colega. happy

| AndreeaDAADA a răspuns:

Spune-i direct va fi surprinsa si cu siguranta o sa-i placa sau poti sa rogi un prieten bun si de-al tau si de-al ei sa-i zica mai pe ocolite(intelegi sper) si ea o sa te cheme la ea sa vorbiti sau scrie-i un biletel sunt multe,, moduri,, dar cel mai bine este face-to-face
Sper ca te-am ajutat!

| TuRneR01 a răspuns:

Buna, esti frumoasa si imi placi mult ai vrea sa fi cu mine?

Poti incerca sa ii spui real daca esti mai tupeist sau daca esti mai timid poti sa-i spui pe internet acolo nu mai ai emoti doar scrii si dai enter ...SucceS?

| VlaDtz99 a răspuns:

Uite asta e cel mai bun sfat. Ca de la tata la fiu, asa am cucerito pe ma'ta.Mananci vreo 3 kg. de usturoi bulgaresti, 4 kg. de ceapa si un sac de hrean cu sfecla rosie. Dupa iti muti fundu ala gras in fata ei, si ii spui ca o placi. Da inainte de asta, faci o laba scurta in fata tuturor. Si cand te duci la ea, ii dai o palma sa fii sigura ca te vede si dupa ii zici ca e curva. Si cand toata lumea e atenta la tine, ii zici ca o iubesti

| anthonyyyy a răspuns:

Arata-i ca o placi facandui voia daca vrea ceva, vorbeste cu ea

| NoNameW a răspuns:

Pai faci cunostinta cu ea...iar dupa 2-3 zile ii zici ca o placiwinking prin glumite ...adica cv de gen CRED CA NE-AR STA BN IMPREUNA ..NU CREZI?laughing

| Dionisia_Acsiniei_1960 a răspuns:

Asta e problema, esti prea mic, nu e timpul de iubit, ci sa inveti cat mai bine la scoala, ai timp berechet sa iubesti.