| Paoo a întrebat:

Sall! Am o intrebare : vreau sa imi comand o pereche de cizme UGG de pe fashiondays si vreau sa platesc cu cardul si nu stiu ce sa zic nu e prea in siguranta nu? Se poate intampla orice... va rog sa imi spuneti ce sa fac! Funda!
P.S.: scuzati categoria am nevoie de raspuns urgent.

Răspuns Câştigător
| MrSoapte a răspuns:

Am comandat si eu de-acolo! pb este ca produsele ajung intr-un timp extrem de lung! Oricum, site-ul e mult prea mare ca sa-si permita o magarie de genul asta, cu cardurile!

| Paoo explică (pentru MrSoapte):

Dar cam in cat timp ajung?

| MrSoapte a răspuns (pentru Paoo):

La mine a durat vreo 3 spt, pentru o pereche de pantaloni!

| Paoo explică (pentru MrSoapte):

Woow...ok mersi si deci sa nu imi fac griji in privinta cardurilor?

| MrSoapte a răspuns (pentru Paoo):

Deloc! Depinde si in ce oras locuiesti! In Bucuresti, de ex...sunt o gramada de magazine! Daca vrei neaparat UGG, poti comanda si de pe Okazii! Sunt destule magazine online care au cont pe okazii si, de la care poti comanda!

| Paoo explică (pentru MrSoapte):

Nu sunt din Bucuresti. Ok msi mult pentru raspunsuri. :*

6 răspunsuri:
| 1Qitu a răspuns:

Nu iti face griji, nu se prea poate intampla nimic.