| zzralucazz a întrebat:

Sall am o rugaminte care are cont farmerama si nu mai intra sa-mi lase mesaj cu lvl si daca il vreau va las un mesaj privat ca sa-mi dati id si parola de la cont va rog foarte frumos app: lvl mai mare scuze categorie

6 răspunsuri:
| 4l3x a răspuns:

Da'mi msg cu id tau si ai contul, e de lvl 46 cu 240.000 gologani, 25 mamudele cu cuib de clocit, frizerie de angorawinking, da nu am mai intrat de fff mlt tmp big grin

| Puppetzz a răspuns:

straight face nu va inghesuiti

| Puppetzz a răspuns:

Ia plangi laughing

daca intr.adevar vrei un cont de ce nu iti faci tu unul? sau de ce nu stai pe cel pe care ti.la dat bella de lvl 70? plangi in alta parte sau macar la alta categorie

| RawkFX a răspuns:

Dau cont de lvl 22 pe gratis il vrei idu meu de mess este razvanpirvan@yahoo.com

| zzralucazz explică:

Plss chiar plang

| Ioanaioani a răspuns:

Buna. vreau sa vand cont farmerama lvl 77 cei interesati lasati mesaj