| horatau a întrebat:

Sall am o urgenta mare,in dimineata asta, am gasit ceva alb lichid pe chiloti, sperma adica visam ca fac sex cu cineva si cand m-am trezit m-am trezit cu sperma pe chiloti mi se mai intampla asta ce sa fac sa opresc chestia asta va rog mult spuneti-mi funda plus vot

3 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Este absolut normal! nu-ti fa nici o problema.Cati ani ai?

| AVlad a răspuns (pentru epurasu):

Epurasu, trimite-mi te rog un mesaj cu adresa ta de mail.As vrea vorbim dar nu stiu de ce nu iti pot scrie pe TPU.Multumesc happy

| Felys a răspuns:

Nu poti oprii, nu poti controla visele, nu poti decat sa mergi dimineata cand te trezesti la baie sa te speli, obisnuieste-te cu gandul