| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o întrebare: astăzi dimineață m-am trezit cu un lichid incolor în chiloți care mirosea putin a sperma. Îmi puteți spune ce este? (Detalii: am visat ca ma masturbez si am avut orgasm în vis, nu m-am mai masturbat de 1 luna jumate 13 ani). Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Heavenonearth a răspuns:

Ai avut un vis umed, visuri erotice și sunt normala la vârsta ta și vei mai avea in continuare. Sănătate!

| anonim_4396 explică (pentru Heavenonearth):

Multumesc!

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca : ''nu m-am mai masturbat de 1 luna jumate'' si acest lucru se intampla la varsta ta care este de 13 ani, adica momentul in care hormonii sexuali ''zburda si se zbenguie in draci'' in organismul tau, este absolut logic sa incepi sa visezi ca te masturbezi si in mod normal se produc polutiile nocturne, care sunt numite si ''vise umede''. Este cel mai direct semnal pe care ti-l transmite organismul ca este cazul sa te masturbezi din cand in cand pentru a micsora nivelul stresul hormonal. Sanatate!