| anonim_4396 a întrebat:

Sall:*am si eu o intrebare: am fost cu un baiat aproape 2 ani, dar ne-am certat de multe orisadmereu imi zicea ca ma iubeste, dar facea ce facea si cand ne certam, repede se ducea la o alta fatasadcu care a mai fost si inaintewinkingdar de fiecare data cand era cu ea, tot pe mine ma cauta eu chiar nu mai inteleg nimicthinking oare m-a iubit vreodata? iar acum e tot cu ea, pentru ca ne-am certat de curand si s-a impacat iar cu eacryingoare m-ai tine macar un pic la mine?crying:-sbroken heartast rasp voatre:*

Răspuns Câştigător
| anananana a răspuns:

Da tine la tine insa de fiecare data cand va certati el vrea sa te faca geloasa sa iti atraga atentia sa te intorci tu primawinking asteapta. sa se intoarca el primul`

8 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ia fă în aşa fel încât să nu vă mai certaţi!
Mie dacă-mi oferă o fată o relaţie cu nobădăi, eu tai răul de rădăcină: Mă despart definitiv şi irevocabil de ea.
Totuşi, sunt mulţi care nu-s ca mine şi care deşi îşi doresc acea fată care le oferă numai cretinisme (certuri repetate) totuşi merg şi pe la altele pe care le are pe post de "manta de vreme rea".
Niciunul nu vă meritaţi. Nici el pe tine că merge la altele dar nici tu pe el că te cerţi constant cu el.
Mergeţi pe drumuri diferite că vă e mai bine amândurora!

| TąNyą a răspuns:

Ori încearcă să te facă geloasă ori e prost.
Mai bine îţi găseşti alt băiat decât să te cerţi cu el, el să fugă la alta şi tu să plângi. N-are rost cu el.

FantaSZy.

| Ingrid16V a răspuns:

Dar cand ne-am impacat mi-a zis ca ii era dor de mine si ca abia astepta sa ne impacam...sadca ma iubeste multcrying

| ßέßέ a răspuns:

Mai mare prostie n`am auzit! Si tu accepti asa sa stea cu aia, dupa aia iar vine la tine? [-x nu e bine ceea ce faci. unde ti`e mandria ta de fata? nu te merita clar... nici de iubit nu stiu daca te-a iubit atata timp cat se 'consola' in bratele alteia. sad

| aangelia a răspuns:

Vrea sa te faca geloasa cu siguranta...

| NoAntidote a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie! numai ca el nu se duce numai la o fata.ci la mai multe.in cazul meu!sad imi spun mereu ca e nesimtit si nu merita! dar cand ma intalnesc cu el.incepem sa vorbim! el imi spune mereu ca ma iubeste... daroh go on! si nici de uitat nu-l pot uita! si da! tine la tine!

| madalinutza a răspuns:

Sall :*
Eu te sfatuiesc sa-l lasi in pace...
uita-l, pentru ca mai sunt multi baieti in lumea astahappy
nu te meritaoh go on
daca de fiecare data cand v-ati certat a mers la alta, inseamna ca nu ii pasa de tine straight face
sau vrea sa-si bata joc de tine
Lasa-l in pace.Nu are rost.happy
Bafta>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este un nehotărât! Nu cred că te merită dacă oscilează între două fete!