| anonim_4396 a întrebat:

Sall. Am si eu o intrebare: cum as pute-a pipai o fata fara sa se supere. Vreau raspunsuri serioase.

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Cel mai bine este sa o intrebi sau, sa ii ceri voie. Atentie, in caz afirmativ, o intrebi pe unde ai voie si de cate ori ai voie, pentru ca unele fete stiu exact ce vor. Bafta multa!

9 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Pai, daca te opresti la o fata, si una singura! Hmm pentru inceput trebuie sa o faci sa te placa smug, ca sa o faci sa te placa trebuie sa o faci sa zambeasca mai mereu, daca ai reusit sa faci asta, jumatate de drum este parcurs! Daca te place, ai o poarta deskisa, insa baga la cutie ca nu cred ca se lasa usor atinsa din prima! trebuie sa faci si tu cv, sa ii dai de inteles ceva, si bla-bla-bla! succes

| mona a răspuns:

Se supara numai daca nu-i place sa fie pipaita

| lauracraciun a răspuns:

Vrei raspuns serioslaughing: pai asculta domnule, o fata NU e o papusa! sa faci tu ce ai chef cu ea..doar o curva se lasa pipaita usor de tine...ca sa ajungi sa te bucuri de o fata trebuie sa o IUBESTI..si nu sa iti bati tu joc din lipsa de ocupatie..trebuie sa stii sa o apreciezi si nu sa o pipai si gata. orice fata serioasa se va supara daca incerci..modalitati nu prea sunt asa ca.o zi buna(stiu ca voi primi "stupid"dar nu-mi pasa.tongue)

| Loser8299 a răspuns:

"Pute-a".Amuzant.Esti un agramat.

| buCURboss a răspuns:

O pipai la anus ca-i place :O

| Dianochka a răspuns:

Vrei tu raspunsuri serioase la o intrebare stupida?big grin