| DjShizZelLE a întrebat:

Sall am si eu o problema. Sunt indragostit de o fata care mie mi se pare foarte simpatica.Si ea acum cateva zile s-a despartit de el si eu is un bff pentru ea si ea nu stie ca o plac sau asa da senzatia... nu stiu ce as fac. Vreau niste sfaturi. Funda

2 răspunsuri:
| nicolaenistor a răspuns:

Pai e simplu.fa si tu niste chesti pentru ia care sa le vada si ia adica sa vada si ia ca esti interesat d ea

| XxByankabubulovexX a răspuns:

Pai nu stiu incearca sa petreci mai mult timp cu ea sa o asculti sa o intelegi si totul va veni de la sine deoarece daca ea inca el mai iubeste pe fostul ea cam nasol dar dai ei mai multa importanta decat celorlalte fete sisi va da singura seama SUCCES*