| k0sm1n18 a întrebat:

Sall. am si eu o problema. treaba este ca atunci cand intretin un act sexual nu ma termin prea repede(cam 2 ore, aprox.), sau cate o data deloc. nu stiu de ce. puteti sa imi raspundeti?

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Încearcă să fii mai relaxat. Chiar cu două ore nu am păţit-o dar cu 45-60 de minute am păţit-o în adolescenţă şi era chiar enervant.
Chiar dacă unii pot, nu poţi face sex chiar în orice condiţii.
Poate partenera ta nu te excită suficient.

Pune-ţi imaginaţia la contribuţiewinking

| catthshshshs a răspuns:

Cred ca tine de psihic. Este la fel ca in cazul in care te-ai termina mai repede. Incearca sa te relaxezi mai mult. Poate fata cu care esti nu te excita suficient? Propune-i ceva nou in relatia voastra.

| AnAiLuI a răspuns:

Pai.thinking
eu cred ca nu stii sa faci meserie pentru ca nu te controlezi nu te exciti cum trebuiewinking
excitati`va am2 inainte de actul sexual sa-ti fie maciuca "os"...winking
si dupa aiawinking
va jucati de`a mama sh da tatawinking
incearca in act sa fi relaxat purtat de valwinking
si dupa aia o sa1ti dai drumu mai devremewinking

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hahaharolling on the floor hai ca esti tare printulelaughing
Pai tu trebuie sa fi zmeul zmeilor, gigoloul gigoloilorrolling on the floor
Ferice de femeia pe care o ai alaturilaughing cred ca e foarte implinitalaughing
Acu sincer, ma indoiesc de veridicitatea acestei marturisiri, desi poate intr-adevar ai unele probleme. (sincer ma indoiesc)

| k0sm1n18 explică:

Daca credeti, bine; si daca nu, nu dar spuneti-mi parerea.