| blodinel a întrebat:

Sall am un lg kp 502 cookie si cand bag o cartela nu imi porneste telefonul imi ramane imaginea blocata aia cu LG si cand bag o cartela cu PIN imi scrie fara retea si n-am semnal nu stiu dc lamuritima
P. S am bagat o tema de pe situ MyLgCookie am bagat Android v2, 1 si dupa aia am bagat inapoi custul original ca nu mi-a placut si s-a intamplat ce scrie mai sus am dar si resetare configuratii si degeaba va rog lamuritima iertati categoria

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e bine sa mergi la un sevice.