| Diaconescu_Viorel_1996 a întrebat:

De ce nu imi merge o cartela digi intr-un telefon cu retea 3G si android, desi telefonul este decodat si cand il aprind imi cere codul pin al cartelei dar nu are semnal, va multumesc anticipat big grin

Răspuns Câştigător
| imale a răspuns:

Daca cartela digi ii cumparata din Spania sau din Italia, unde este valabila reteaua digi, trebuie sa iti setezi cartela pe numarul de Romania ..acuma cartela ti pe numarul din strainatate happy asta ii varianta daca cartela ii cumparata de dincolo.

1 răspuns:
| Diaconescu_Viorel_1996 explică:

Nu, cartela e cumparata din Romania