| sabyna_6645 a întrebat:

Sall! ce faceti? ieri m-am certat cu cea mai buna prietena, ea nu mai vb cu mine... acum vb cu alta fata.nu stiu cum sa ma impac cu ea, ma intelegeam foarte bine radeam de baieti aveam o firma de haine. da acum ca ne am certat ma inlocuit cu alta...
va rog sfaturi! scuze categoria este cea mai vizitata

Răspuns Câştigător
| NiallsFutureWife a răspuns:

Pai eu zic sa vorbesti cu ea deschis

Adica du-te pur si simplu la ea si spune-i

Uite nu-mi place sa fim certate ne intelegeam foarte bine si chair ma doare ca mai inlocuit

Sau spune -i ce simti

Sau i zici,, Asta pare o cearta de copii mici.s-o lasam balta "

Spune ce simti

Nu -ti fie frica sau rusine!

BAFTA!

2 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Pentru asta nu cred ca ar fi un sfat anume.decat sa iti ceri iertare in cazul in care esti tu vinovata...sau sa lasi de la tine.
din moment ce sunteti cele mai bune prietene e imposibil sa nu va mai vorbiti! asteapta.cu timpul se rezolva. poate si azi happy

| SunShine_5894 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa incerci sa vb cu ea, daca va intelegeati bine sigur si ei ii pare rau.Si probabil vrea sa te faca geloasa cu prietena cea noua happy Curaj. Bafta!