| Pablo2013 a întrebat:

Sall.Daca un baiat de 18 ani a renuntat definitiv la masturbare si e virgin cand o sa faca sex prima oara o sa ejaculeze inainte de penetrare sau dupa ce penetreaza de cateva ori? Eu am auzit ca ejaculezi foarte repede fiind super excitat e adevarat? Mersi

5 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Dorinta de a renunta la masturbare constituie ideatie bizara, recomandarea mea e sa discuti aceasta chestiune cu un medic psihiatru.

| anapricopi76 a răspuns:

Buna bravo daca e virgin bineinteles ca nu, depinde foarte mult si de preludiu.

| alinush21 a răspuns:

E adevarat dar inceputul e mai greu dar dupa treaba merge struna

| akelemi a răspuns:

Mie mi s-a intamplat ca prima data sa ma tina in jur de 3 ore, nu stiu de ce, aveam emotii foarte mari poate. Depinde de persoana si de preludiu si starea in care te afli.Bafta

| Bogdan1986 a răspuns:

Prietene,eu am atins prima femeie abia la 23 de ani, in tot acest timp m-am folosit de doamna ''mana'' si iti spun di propria experienta ca primul act sexual al meu a durat aproximativ 3 ore timp in care nu am reusit sa ejaculez, in conditiile in care la masturbare iti dai drumul foarte repede, cred ca depinde si persoana cu care o faci, la mine tipa era o actrita si a stiut ce si cum e, bafta