| anonim_4396 a întrebat:

Hey, Craciun fericit tuturor!

E posibil ca un baiat fiind virgin sa ejaculeze daca este excitat sau daca face petting?

Răspuns Câştigător
| RoxannaRoxannax a răspuns:

Craciun fercit! Da, este. Nu conteaza daca e virgin sau nu, persoana respectiva oricum se excita si poate sa ejaculeze. Funda? big grin

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este foarte posibil!
Pa, pa.

| Polaris a răspuns:

Dacă pune suflet.
hehe

| wolder a răspuns:

Este posibil.
ejaculeaza si daca este virgin si daca nu.

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Da, este posibil.

| neutrino a răspuns:

Ce are sula cu prefectura?

| Danysan a răspuns:

Craciun Fericit si tie iar in ceea ce priveste intrebare pot sa te asigur ca Virginitatea nu are nici o legatura la Baieti cu faptul ca elibereaza Atleti laughing ca sunt excitati sau ca fac Petting pot oricand sa iti faca o bucurie pentru ca tine de ceea ce simt atunci si ce fel fe iubita au alaturi.

| anonim_4396 explică (pentru Danysan):

La ce te referi cand ai spus ce fel de iubita au alaturi?

| MiruD a răspuns:

Normal. Poti fi virgin si sa ejaculezi la orice ora in orice moment.

| Poseidon3000 a răspuns:

Se ajunge la Congestie prostatala si atunci e naspa, deci mai bine il rezolvi.