| Markus_4003 a întrebat:

Sall dragi prieteni ce parere aveti despre un cadou la o domnisoara care ar sa implineasca 18 ani, de un buchet de trandafiri din 101 trandafiri 100 rosii si 1 alb in care in cel alb sa fie un inelush din aur cu o inimioara pe el, cum credeti ce parere aveti?

6 răspunsuri:
| buburuza2 a răspuns:

WOW super e un cadou super fain si cred ca domnisorei ii va place smug sa va iubbiti mult!

| gheorghita a răspuns:

Da love struck e cadoul perfect. Bravo, esti inspirat. IuBITI-VA MULT!

| PoUfOuLeTe a răspuns:

Cred ca o iubesti foarte mult. E un cadou frumos si sigur ea o sa iti fie surprinsa si bucuroasa in acelasi timp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow ...super...o sa se bucure foarte mult, ai sa vezi. O surpriza mai frumoasa din partea iubitului nu cred ca s`ar putea

La Multi Ani! donisoarei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow ...super...o sa se bucure foarte mult ,ai sa vezi.O surpriza mai frumoasa din partea iubitului nu cred ca s`ar putea

La Multi Ani! donisoarei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow ...super...o sa se bucure foarte mult, ai sa vezi. O surpriza mai frumoasa din partea iubitului nu cred ca s`ar putea

La Multi Ani! donisoarei.