| andydia a întrebat:

prietena mea implineste 18 ani si nu prea stiu ce cadou sa ii fac, m-am gandit sa ii iau un buchet cu 17 trandafiri rosii si unul alb in mijloc si un parfum care mi-a spus ca ii place enorm, aveti alte idei cam ce cadou as putea sa ii fac?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da e o idee buna cu trandafirii dar sa fie 18 rosii si unul alb, mai bine asa decat 18 ca la morti] si parfumul dar mai poti sa -i faci ceva personalizat sau un lantisor cu un medalion,, inimioara,, sau zodia ei

| C0nstantin a răspuns:

Numar par de flori se dau la morti... din cate stiu eu...

| Dragonfly6 a răspuns:

Vezi sa fie numarul de flori impar, si ar fi bine sa-i dai ceva micut, un lantisor, o bratara sau niste cercei. Daca nu gasesti bijuterii se poate si altceva, dar sa fie ceva care sa-i aminteasca de ziua ei.

| roxaa15 a răspuns:

Poti sa ii iei 1 singur trandafie si impreuna cu el sa-i daruiesti un lantisor, doar majoratul il faci o data in vita, iar un lantisor e ceva care il poti pastra amintire toata viata.