| anonim_4396 a întrebat:

Sall, fetelor de la mine din clasa nu le place de mine din cauza ca sunt cam gras. Am 11 ani si am 81kg, cum sa slabesc la 55kg in minim "o luna"? Fara ace pentru ca nu prea imi plac intepaturile.
FUNDA

Răspuns Câştigător
| deeutsss a răspuns:

Renunti la dulciuri, mancaruri prajite, produse de patiserie, scazi cantitatea de paine consumata, nu combini niciodata paine cu orez sau cartofi, renunti la sucuri, insa trebuie sa bei 2 litri de lichide/zi.
In plus, trebuie sa tii cont de faptul ca fara sport, nu vei obtine rezultate, asa ca fa miscare cat de mult posibil. Profita de faptul ca este atat de placut afara.

14 răspunsuri:
| Geo17 a răspuns:

Da ce draq ai patit de ai 81 de km la 11 ani? la 18 ani o sa ai 200...de KM!

| spike625 a răspuns:

Ooooo...da sa stii ca stiu o metoda cum slabesti 30 kg in doar 3 zile laughing
scuze nu m-am putut abtine

| Dana211 a răspuns:

Cum poti avea 81 de KM? laughing Explica-mi si mie te rog

| FreakzEmil a răspuns (pentru Dana211):

Da da explicane si noua cum ai 81 de km rolling on the floorrolling on the floorlaughinglaughing?

| suntserios a răspuns (pentru Dana211):

Diametru

| LastWhisper a răspuns (pentru Dana211):

De ce radeti de el! voua var placea daca ar rade de voi daca suteti grasi? Nu te da tu mare ca esti slaba/slab radeti de el ca sunteti prosti (spike dana emil si TPU TPU tpu123.chiar nu va e rusine ca radeti de altul.

| AndreyStan a răspuns (pentru LastWhisper):

Sall pana la urma sti cum e? pe prost sal ierti

| Dana211 a răspuns (pentru LastWhisper):

Bine ca esti tu destept ca daca nu s-ar duce lumea de rapa cu cu atatia prosti ca noi. Eu nu radeam de el pentru ca e suprapoderal ci de faptul ca a scris km in loc de kg. Si rad de treaba asta pentru ca mie mi se pare ca daca vrei un raspuns serios trebuie sa pui o intrebare corecta nu sa scrii ceva fara sa gandesti sau sa te uiti la cum ai scris

Răspuns utilizator avertizat
| AndreyStan a răspuns:

Intrebarea asta nu e pusa de mine, e pusa de un prieten, impartim acelasi cont pentru ca el nu are id de mess.

| Zguby03 a răspuns:

Pai poti tine un regim si mult mult sport (abdomene) Succes ^^
Funda?

| claudiu1994 a răspuns:

Frate nu mai faceti misto de el.Ma n-ai cum sa slabesti atat intr-o luna de zile ca te imbolnavesti, cel mai bine ar fi sa ti si tu un regim( sa nu te infometezi) si sa faci sport, o sa slabesti destul de repede ca esti mic.

| 240999 a răspuns:

Ciudat e sa iti masori masa in km. ma rog, ai putea sa tii un regim: o zii in care sa bei numai apa, una in care numai fructe, una numai proteine,... si tot sa, sa nu mai amesteci mancarurile

| mistero a răspuns:

Lol! 81kg doar la 11 ani!?!? verisoramiu are 10 ani si nu are 40 de kg... ce naiba ai facut? de te-ai facut cat un buldozer? laughing))))))))))rolling on the floor)))) am un sfat ia un cutit de bucatarie si ca in filmul saw incepe sa tai suncile laughing)))