| xXxGratixXx a întrebat:

Am Si Eu O Intrebare Sufar in dragoste foarte mult, pentru ca de majoritatea fetelor cu care am fost sior batut joc de mine pentru ca am incercat sa le fac pe plac, si eu cand sufar slabesc, in ultima luna am slabit 20 de kg de la 85 la 65 si nu e bine deloc, nu ma mai pot ingrasa si slabesc incontinusad HELP?

4 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Nu slabesti pentru ca suferi din dragoste, ci pentru ca nu mananci cum trebuie: sanatos, variat, suficient, regulat si, foarte important, incet si linistit. Cand mananci uiti de probleme. Ia vitamine, unele iti fac pofta de mancare, si stai mai mult la aer.
Iar cu fetele treaba sta asa: daca incerci ceva si vezi ca nu merge, incearca si altfel pana te "calibrezi". O sa te chinui pana inveti jocul, tu alegi cat. Fetele nu vor sa le faci pe plac, ele vor cel mai "puternic" tip pe care il pot avea: puternic nu inseamna dus la sala de fitness - puternic inseamna psihic sanatos, curaj, forta interioara, un om care are bine grija de el insusi si poate avea si de ea - nu unul care are mai multa nevoie de ea decat are ea de el. Tu esti probabil prea mamos, prea moale, prea slab. O sa te chinui pana iti intaresti caracterul - asa ca multumeste-le celor care te calca in picioare pentru ca te ajuta sa devii mai puternic - si oricum nu ti-ai dori pe cineva care sa-si bata joc. Fa miscare, fii vesel, nu arata ca ai atata nevoie de afectiune/intelegere (nu cautam nici noi femei disperate, nu? ele de ce ar cauta), nu cersi atentie, fii interesant. Exerseaza si inveti pe drum. Nu lua in nume de rau cuiva si nu face din esecurile tale o drama - fara ele nu devii un barbat cu caracter puternic.

| Diana_6668 a răspuns:

Mamaa.as vrea si eu sa slabesc asa.

| xXxGratixXx explică:

Mersi Cristacheceliute partea cu mamos nu sunt deloc, bleacs si tot ce ai spus u mai jos, sa se bazez pe cineva puternic, totdeauna vor avea e cine, eceptand partea cu sala ca nu fac sala ca nu am dc mersi inca o data, si am inceput sa iau vitamine, si vad ca manc ca porcu, sper sa functioneze.

| xXxGratixXx explică:

Si mamos, inseamna sa fi multea prea mult atasat de maicata, asa ca nu sunt delocwinking anyway thx