| 123454321 a întrebat:

Sall imi place de o fata dar nu stiu cum sa fac primul pas dau funda please raspundeti

8 răspunsuri:
| Ana_4223 a răspuns:

Pai te bagi in vorba cu despre niste lucruri banale ce face ce mai zice cum ii merge, si asa o sa si ii spui si ca o placi si sa vedem daca te place si ea o sa iti zica daca nu nu.Succes!

| RAY a răspuns:

Vb cu ea, hai cu curaj ca o pierzi

| Jardelin a răspuns:

Te apleci putin inainte, desprinzi piciorul drept de la pamint si il pui repede inaintea ta ca sa nu cazi in nas! Si uite asa asa ai facut primul pas! Si inca cu dreptul!

| blueheart a răspuns:

Hei! Ia-o de mana, du-o undeva unde sa fiti singuri si spune-i ce simti. Daca nu simte la fel e pierderea ei ca nu vede ce fel de persoana esti. Daca nu incerci nu castigi.
Succes! happy

| Abraxos a răspuns:

Trebuie s-o iei incet.Du-te la ea ia-o in brate scoateti "buzduganu" si pune-o in genunchi si spune-i sa ti-o linga. Daca nu o face nu te iubeste. FUNDA?

| 123454321 explică:

Da dar un prieten i-a spus ca o plac si habar nu am ce sa fac ma apuca mama saracii

| diiia00 a răspuns:

Vorbeste cu ea..stii vorba aia "totu incepe de la un simplu buna"..nu mai fi timid ca o pierzi.big grin

| mady9816 a răspuns:

Daca sunteti buni prieteni invit-o pe afara si vorbiti si din una in alta o intrebi ce parere are despre tine k isi da singura seama la ce te referi...Bafta'!