| dRaguTzuu a întrebat:

Imi place de o fata si nu stiu cum sa ma apropii de ea! Cand sunt langa ea ma rusinez si plec! Ce sa fac? Dau funda! Please, raspundeti-mi repede!

Răspuns Câştigător
| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Incearca sa te comporti de parca nu o placi,incearca s-o faci sa te placa,punete langa ea, vorbiti, faceti glume, ii iei apararea, ajut-o cand are nevoie de ajutor etc.

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand,spune-ne varsta ta,si daca o placi poti sa intri in vorba cu ea foarte simplu de la un banal"buna", deci discutati despre hobby-uri, muzica, etc. daca este timida poti sa o intrebi unde ii place ei sa se distreze, si poate aveti lucruri in comun. daca aceasta te ignora chiar si a 2 a oara inseamna ca nu te place.sa ne spui ce ai facut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-ne varsta ta, ca sa iti putem da un raspuns contextualizat varstei tale, de exemplu daca esti in clasa a 5-a, nici nu ai nevoie de prietena!

| Xao20 a răspuns:

Fatzi tupeu daca nu vrei so pierzi.in cel mai rau caz iti trage una atat

| Xao20 a răspuns:

Fa-ti tupeu sau o so pierzi.

| Milayaa a răspuns:

Daca iti place cu adevarat o vei face fara sa vrei credema.va fi o tema de discutie la care poate nici nu te gindeai dar tema asta iti va face doar bine. daca nu se intimpla de la sine o vei face si singur
mereu crede ca vei cistiga happy

| dRaguTzuu explică:

Este mai mare ca mine!

| dRaguTzuu explică:

Ti-am dat funda pentru ca imi place poza! Am vazut toate filmele Harry Potter! Mai ales Harry Potter and the Deathly Hallows part 1/2

| Anastasya01 a răspuns:

Mult curajjj... _Bafta

| uyhhjhjhkjhkjh a răspuns:

Trebuie curaj frate
Lasă tu timitidatea asta deoparte ca te face praf şi fetelor nu la plac timizi...
Îţi pregăteşti o temă cum ar fi atunci când o vezi "bună nu te supăra erea pe aicii prin apropiere un magazin de..." şi ea în funcţie de ce
îţi răspunde tu contiinui cu vorba, după la final " apropo eu sunt alex şi ea... încântat să te cunosc te»am mai văzut locuieşti prin apropiere?
şi aşa mai departe, nu e greu deloc trebuie doar să ai încredere în tine, vei cunoaşte multe fete dacă vei înceta a mai fi timid
crede/mă, baftă multă că vei avea nevoiewinking

| Memet1 a răspuns:

Salut nu mai fi timid si du-te la ea saluto spune-i buna intrabo ce face incearca sa i iei nr de tel sa vb cu ea prin mesaje sa o inviti la un suc dupa cand esti doar tu cu ea intr-un loc anume explica-i ca tu simti o atractie fata de ea de mai mult timp dar nu stiai cum sa faci sa i spui si vezi ce zice si ea

| Kalatas a răspuns:

Daca nu poti vorbi prin cuvinte cu ea, incearca prin mesaje. Orice subiect. Dupa un timp intra in lucruri amoroase. Intreab-o daca are prieten, spune-i ca este frumoasa, da-i si tu un link de la o melodie de dragoste (Dony - Passion este perfecta, eu am reusit cu ea big grin )... prinzi tu ideea. Incearca sa fii cat mai romanticwinking

| ioanabrn a răspuns:

Lasa teama de-o parte laughing incearca sa vorbesti cu ea luni sau pe mess. incearca sa-i spui ce tema ai la mate sau romana laughing inventezi tu ceva, si dupa o mai intrebi una alta happy ii dai numarul tau eventual. poti s-o inviti la film si mai chemi 2-3 prieteni ca sa nu fiti doar voi 2. si na. poate, poate merge, succes kiss