| Selena99 a întrebat:

Sall va rog sa imi raspundeti cat mai repede vaua va place de jb mie una nu dar vreau sa vad parerile voasttre primul care rasppunde funda!:X:X:X:X:X

Răspuns Câştigător
| Woofy a răspuns:

Este oribil! Nu vad ce le place fetelor la maimutoiul ala, fetele care-l plac au cele mai proaste gusturi la baieti.happy

3 răspunsuri:
| matadoru a răspuns:

Nici mie nu-mi place, cand vad atata lume disperata, parca ar fi Dumnezeu.Nu poti sa spui ca nu canta frumos, are o voce minunata dar de aici pana la a afla orice despre el, postere, unii cred ca se si inchina la pozele lui.Deci ar trebui sa-l apreciem, nu sa-l idolatrizam!

| virusz a răspuns:

Justin biebar e gay(zer). Toata lumea stie

| Elenna_4537 a răspuns:

Cu totii stiti cine a fost Michael Jackson , ei bine acum a aparut de nicaieri unu` mic care la inceputul cantecelor zice "ouououou" "ieeeeieieieie" unicul Justin Bieber, pentru mine justin biberon, care se crede mai ceva ca el . si peste tot vad tot felul de fete obsedate de el , dar nu inteleg ce e asa special la el ? muzica buna nu canta avand versuri de genul "i`m a eenie moonie many moo lover" , bine nu arata . aaa stati m-am prins este ca un cocalar de la noi , in videoclipuri el iese din masini foarte scumpe, in poze apare facand semul "peace" , mereu are ochelari de soare si ceasuri foarte scumpe. Mai nou cu totii ati fost impresionati de faptul ca saracul avea piciorul in ghips si totusi a cantat la un concert ... wtf ? nu canta cu piciorul , canta cu gura asa ca nu inteleg de ce toti sunteti asa impresionati . unii sunteti penibili si nu va faceti griji . asa ca duceti-va si ascultati un "ououououou " .