| Angel133 a întrebat:

Sall la toti! dati-mi si mie niste statusuri noi si dragute despre prieteni plizzzzzzz ( scuze categoria da cei drept toata lumea o citeste) Cele mai frumoase primesc funda!

Răspuns Câştigător
| Đϋffγ a răspuns:

-Ce s`ar intampla cu mine Fara suriOara mea?! As face nOptile zile Daca n`ar fi ea. Te adOr [ ]..."
-Desi am trecut prin multe suntem inca *PRIETENE* pentru ca nu poti sa cazi cand tii pe cineva de *MANA*! ♥Te iubesc♥!
-peste toate O s` trecem cu capuu`n sus. N` avem una p` alta, asta`i mai presus
-Aş vrea să ţină capul sus toate prietenele mele, Să ştie ca la greu o să fiu şi eu cu ele!

si poti sa mai cauti pe http://www.lipiciosii.ro/? do=Forum&cat=2&topic=10838&page=max