| beatrice2 a întrebat:

imi dati si mie niste statusuri ca lumea? (dragute, daca stiti)mersi mult de tot! cele mai bune primesc fundita:*

3 răspunsuri:
| Adela50 a răspuns:

DeSii` pAr cuminTe` imi place` indeCentt` ! cA Eva Kentt` . n`am niCiun Sentimentt`!winking"

.`Cand` Mada` intra`n pAro0senii Se pUne` Pe Ea` o0 Lumina` . iSi caUta ViCtimaa`love struck .` o0 facE ca Si o0` feLina!love struck

? || MäDü` nU uiTa . sh iarTa greUhappy ... SenTimenTeLe nu Se sterG rapiD din SufletuL meu!tongue? =x ?"

.`aTaTeA` mOtive mi-ai dAt` sA Te lAsS` ! cAnd lAcrimi AmAre imi curgeAu Pe` ObrAz` . E vinA tA` . ca mi-am pierduT incredereA` !"

vreau s planG pentru`. n0i sa imi cer iertare` oh go on`.in fata ta am f0st un c0pil si` ma d0are.oh go on`.:-xx!

|| Si noi stim c-a trecut mult timp . va trece inca pe-atât presimt ...Dar nu-i nimic...oh go on. || ?"

FoOrmeAza` NumaRuL` meUu` Ori De caTe oRi vRei Sa` vOrbim` . Cheama`ma Sh o sa vyn`!winking

Deja iUbirEa`i dem0data` Baietii v0r aSaa` de0datA. PaRem 0 prAda` prEa us0aRa ! fEtel0r` Sa nu cEdatsii din priimA sEara!"

Te creD pe CuvanT canD te aUd .SpunanD` ca niCi Nu sunT SfanTa . .asa e .` da` ce Sa faC . aSta`i firEa . d0ar nu credeai ca in Viata Te inseaLa d0ar privirEatongue"

DaCa` ai imPreSia` ca tOtuL` va Dura La nesfarSiT` . Bun veniT in ReaLitateAa` crudA`happy .Gandesti greSiT` !"

|| v-am treZit atenTziia` . sau inCa` nu vaTzi veniT in fire` . .` cOntinuatZi` sa Fitzi Fraierii`love struck .PenTruu` cA o0` faceti bine`love struck . =x

|| Jtii` ca ViatSaa` e ca zaRuL .`! se rOstOgOleSte .`! Cine e mAi prOstt`.aLa` se ParLeSte .` =x "

Cand iti intorci privirea spre el,te luminezi de bucurie !"

Regret mereu cand ne certam d0ar din pr0stii,caci suntem amand0i ir0nici si plini de 0rg0lii!Ca.s tulburata,t0ata ziua.s rece ca un vant.Insa,seara ma linistesc,ad0rmind cu chipul tau in gand.""

P0ate n.am aratat ce simt,imi pare rau.Nu mai conteaza,oricum in ultima vreme t0ate visele se fac scrum,a f0st un epis0d frumos, asa.i zis si tu,insa prezentu.i cam dureros,nu p0tsi spune NU.""

Mama` ce cOpila`.Ce tupeu`.C ochi c piciOare :O love struck Te.am baGath` in pat` si-apOi la reanimare happy Buzele MeLe` Ochii mei deschisi i-am lasat`.Pt. mne baby ai cazut in pakt :-xX DeLiCiOuS`.day dreaming!"

Sentimentul nu dispare ca vacantsa de vara.Une0ri e mai n0civ ca fumul tras dintr.0 tsigara . :-X""

aUd vOrbee` pArSivee despre mnee`.si kOntinuaa barfaa`.da cand vOrba ajunge la mne.ishi cere sKuzee tarfaa`!love struck"

Si de dimineata! cine apare cu flori la usaa?love struck Si`ti spune mereu. Iarta`ma papusaa!love struck

Imi aduc aminte. Cat de mult ma iubeaa!love struck Cand spuneaa: Fratee! Nu pot traii fara eaa!love struck

Fetele aU inCepUt sa faKaa ce vOOr !love struck tOtul e show.`!love struck Sii baietii vOOr din nOu`!love struck

Si akasã a ei 0o sTiu de faTãã cuminTee’ ca’ j0oakã binee teatRu si pe aman2 ii minTee’!

la biSeRici m`roG pentru tne.Sa`Ti dEa dumNeZeu ce mi-ai daT TU miewinking.ca La caTe a vazuT ca-mi FaCi.o sa`Ti dea muLTe sA tRaGiwinking!"

Uite cum e: Dragostea inseamnaa dureree!Cand unu`l o da si celalant o cere!sad

stii.n'Ai deekt ssa vOrbesti singuraalaughing.imi gaseskti atatea defektee!retinee.sunt printsesa lui si asta e toot ce conteaza !love struck"

Si` cand lumeaa` se vA daramaa` va ramane eAA`!love struck

Sunt mereu in miscare, si nu mi-o ardeti la stilul ascuns, ca n-ati fost voi niciodata asa sus.`!batting eyelashes"

Acum esoul spune asa:"Chiar daca ai puterea sa ascunzi" ti`e dor de EA!love struck"

• Spuneai ca totu.i trecator si a doua zi vezi Doamne, va.ntâlneati întâmplator`:-x

Se grabeste s-ajunga dincolo de ploi,dar pâna atunci mai înfrunta furtuni si noroi :-)

Si adu`ti aminte de mine ca am fost cândva lânga tine. happy

? Tot ce`ai auzit de mine stii ca nu`i adevarat.batting eyelashesHai lasa`ma pe mine sa`ti arat cum sunt defapt .;x ]?

E o diva si-asta toata lumea-o stie, Din pozele de pe hi5 unde ea scrie, Ca e barfita pentru ca e talentata, Cand o barfim noi ea e cea mai castigata love struck .""

| DouaPuncteIcs a răspuns:

Sunt siteuri da gasesti greu...big grinbig grincred ca iti ajung cele date de baby blue:X:X:Xbig grin

| lollipop_6643 a răspuns:

Statusuri
"Iti spuUn clarr si Cu gesturi* nu!=)."
"Tot ce pot spune acum este doar un simplu"este prea tarziu". Prea tarziu pentru iubirestraight face"
●De ce te prefaci ca nu il mai placi? cand fardul ti s`a uscat pe obraz?!●"
●Sper ca in timp, totul sa devina doar o amintire urata... iar in esenta un sentiment placut!●[
In mine se mai vorbeste si astazi de tine.
"Secretul fericirii nu este sa faci ceea ce iti place, ci sa-ti placa ceea ce trebuie sa faci! •
"Inima nu e ceva cu care sa te joci, inima nu e o jucarie, dar... daca o vrei distrusa, doar daruieste'o unui baiat :]
Enervez in rate lunare
Fata MoDeL... asta O sa Fiu pT eL[ ]
•ღItzi place zambetul si chipul meu de copil__Itzi place cum arat__Itzi place al meu stil__Itzi place ca n`am figuri si ca sunt naturala__Itzi place ca exist si ca sunt reala•ღ
. sa iubestifara conditzii.sa vorbestifara intentzii, sa daruiestifara motive, sa tii la cineva fara explicatzii

Ma acoperi, ma intelegi, ma strangi in bratze si ma incalzesti...ma faci sa cred ca in 2 este mult mai greu sa pierzi
[♥]un nou inceput fara vreun sfarsit •sa ne iubim fara sa stim ca ne-am iubit •fara explicatzii sau sfaturi de la altii[♥]
º•Tu tzineai Mult la el,. º• Va protejatzi Unul pe altul Dar acum A venit timpul, cand viata iti da Sah`matul. º•
"Chiar daca eL nu o sa`Mi sp0ona " nOapTe bUna! ", sau pe sTrada " buNa! ". am o pRieteNa care ma suNa ca sa`mi sp0ona " faTa esti de 1000 de ori mai buna deCat aia pe care eL o suNa` ""
Sunt destul de draguta pentru tine sau mai trebuie sa mai bei?
Fara tine sunt nebun si cu tine innebunesc!"

"Daca ceea ce vezi nu te multumestee.nu mai cauta in mine ceea ce nu exista!""
. Toot ce e bun in sufŁetu` meu Se Łeaga de tine:-x!
~Rade atata timp cat respiri`Sii Iubeste atata timp cat Traiestii`love struck!~"
~Oo vezi cum pleaca cu ochii goi`straight faceTu :-JPrea mandru saa o opresti`smugCrezand ca vine inapoi`:-J!~
~ Daca nu te caut Inseamna ca nu mi`e Door =p~ :-x! ~"
~M`ai judecat inainte sa ajug la inima tablushing. Nu se face asa`:-s.~"
~Vad ca te pierzi cand vrei sa vbesti despre mine`! ~"
~ Astazi de exemplu`Vreau sa pierd timpuuu`Vreau sa schimb ritmuuu`Atat de simpluuu`:-x blushing ~
~Cand voi uita euuublushingIti vei aminti tu straight face ~"
"●๋•Este atat de schimbatabatting eyelashes! Exact cum ai zis tu, ca nu o sa fie vreodata smug happy●๋•"
ו♥°chιαя dαcα иυ ѕυит тσαтє яσz. тσт тι ℓє cσℓσяєz єυ σdαтα love struck!ו♥
Oo sa am mereu` acel ceva smugCe ti`l dorestilove struckShi nu-l are altcineVa )!"
Tu vei fi mereu langa mine, timpul ce trece va sta. Si rasaritul cu apusul poate, se vor saruta
Te iubesc foarte mult si poate o sa razi de mine, ai plecat de un minut si deja mi-e dor de tine"
"de atatea ori m-ai dezamagit. iar eu de si mai multe ori te-am iertat si totusi fara tine, e ca si cum as fi fara aer"
Saruta-ma si vei vedea stelele. Iubeste-ma si ti le voi da
in ciuda aparentzelor d fata rea. ea are o inima. iubeste cu ea. pune l suflet. dar nu dovedeste.stie ca oriqm. EL o dezamagestesadsad
"sunt o mie d pers care vor s m invetze s m schimbe qmva l dau l o parte si merg mai dparte e alegerea mea:X:X:X"
"Exista doua cai sigure spre dezastru: sa asculti de toata lumea si sa nu asculti de nimeni.""
"M-am nascut sa fac fite … Nu sa le suport pe ale altora"
IUBIREA nu inseamna decat un ESHEK.nu te risca.ai sa REGRETZI odata."
"fiintzele umane cele mai fericite.nu poseda mare lucru ele doar sunt:X:X"
"Pun ganduri in randuri scrise-n rime. Nu sunt model pentru nimeni nici pentru mine."
Fetele bune ajung in rai. Fetele rele ajung unde vor ele devil
. o vara fara limiteee
"Nu am de gand sa ma agit pentru ceea ce zic altii.Si nici nu am de gand sa ofer mai mult decat primesc. Ce e al meu e al meu Ce e al tau cu siguranta l`am avut deja[laughing][;
""Sunt atatia ce ii spun: " Stii papusa. te iubesc! ". Si asa de simplu le raspunde : " Sorry boy. Da` nu esti ce`mi doresc! """
"●Te asteptai dupa atata timp sa stea la greu cu tine. Tzeapa. A plecat unde simtea el ca ii va fi mai binewinking
Departe de ceea ce nu`mi da pace`!"
""Stie cum sa paseasca elegant sa te uiti dupa fundul ei, stie sa isi faca parul`. sa vrei sa-ti treci mana prin el si stie sa zambeasca timid ca sa vrei sa o mai vezi o data!
"Gandeste ca un adult. iubeste ca un adolescent.zambeste ca un copil.
Atunci cand vei vrea zambete pure, adu-ti aminte ca tu le-ai facut perverse!
"Înţeleg, nu reprezint nimic pentru tine, tu vrei să uiţi tot ce s-a întâmplat între noi, ai trecut mai departe, iar eu, eu de ce nu fac acelaşi lucru?"

"si te'ai intrebat, daca nu cumva te'am iubit si tu ai profitat? nu, imediat ai uitat.
"●Te asteptai dupa atata timp sa stea la greu cu tine. Tzeapa. A plecat unde simtea el ca ii va fi mai binewinking
"E greu, dar sunt aici. Gata sa te ridic cand simti ca pici
Îmi place să cred că o să te mai văd. poate nu azi. poate cândva. poate că nu tot acolo. poate altundeva. îmi place chiar dacă nu mai găsesc unele cuvinte. îmi place!
Fa`ti prieteni noi, dar NU`i uita pe cei vechiei ti-au fost alaturi cand nu stiai de unde sa`ncepi! :
"Zi de zi, alergi prin mintea mea!batting eyelashes"
"NU intelegi cum ieri a fost dependenta, azi nepasarethinking"
"Atunci cand vei vrea sa o incanti cu vorbe frumoase, sa-ti aduci aminte ca ea nu mai crede in povesti. [Oana own :p.]"
Ai sa lupti o viata-n treaga pentru fericire copile, iar altu'-ti ia fericirea care are mai multe pile!
Daca as putea i-as da parte din mine Vreau sa o vad zambind, urland. de fericire!"
Chiar daca esti ranit, cineva ti-a zambit si soarele rasare chiar daca doare.
Deschide ochii, timpul trece nu visa frumos realitatea e rece!
Si o strangi la pieptul tau la fel ca acum ceva timp. Si nu ai renunta la ea pentru nimic
"Doar cu tine priveam acel rasarith de soare, Doar pe tine te strangeam la piepth cand apunea in zare
Daca ai nevoie de mine nu sunt aici. strig-o pe ea poate isi face griji!

daca vrei mai multe lasa-mi msg p privat :*
-->funda?