| ღAnaSawakoღ a întrebat:

Dati-mi si mie niste statusuri dragute scuze categoria

1 răspuns:
| Alexxxino a răspuns:

Daca m-ar intreba cineva ce as alege intre viata si tine, as alege viata, iar tu ai pleca suparata nestiind ca viata mea esti tu big grin
Ma scuzati de deranj... ati primit un mesaj cu un pupic d noapte buna... dupa trecere va rugam sa adormiti si sa visati expeditorul:*
D.N.A.S = Departamentul National Aniti Scoala
La inceput n-o iubeam, acum o iubesc ca la inceput!
Intra diriga
Zarva mare
Intr-un ghiveci se usuca o floare.
Se aseaza la catedra
Deschide catalogul si incepe monologul:
Ca nu-s florile udate, ca sunt geamurile sparte,
Ca perdelele sunt rupte, ca la noi in clasa pute
Ca nu suntem patrioti si ca suntem idioti.
Se plimba printre banci si se uita la desene
Unele sunt chiar obscene
Si se apuca de predat o noua lectie de ***
Ma uit la luna.te vad pe tine.ma uit la soare.te vad pe tine.ma uit in departare.te vad pe tine.DA` da-te dracu din fata mea odata!
Imi place sa ma port frumos la modul fin, distractie nocturna sampanie sa vin, sa plec si sa vin cand te astepti mai putin, sa te bucuri cu prezenta mea din plin:XSper ca te-am ajutat:*:X