| baiatulAnonim17 a întrebat:

Sall lume, am 17 si mi-am inceput viata sexuala acum o luna.....ieri am facut sex oral cu iubita mea......cate sanse are sa ramana gravida? Sau nu ramane? Va rog lamuriti-ma!
FUNDA...

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Gravida de la sex oral? Parca te-ai fi nascut ieri, baiete. Si ce ar trebui sa nasca, dupa parerea ta? Molari, premolari, canini?

| Kitty a răspuns:

Nu are cum sa ramana gravida facand sex oral. Mai cititi si voi niste articole, informatii despre actul sexual, etc. inainte de a va avanta cu totul in necunoscut. Este internetul plin.

| corbulalbrosu a răspuns:

Sanse sa ramana gravida = 0 (ZERO) Sanse sa nu ramana gravida = 100%. http://portalsm.ro/2014/10/procrearea/ Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

De la sex oral nu poate sa ramana gravida. Poate sa ramana gravida daca si numai daca ai ejaculat in ea.

| Fatamuntilor a răspuns:

Stai linistit, de data asta ai scapat!
Informaza-te pe viitor mai bine!

| Oana92 a răspuns:

De la sex oral nu ramane, de la sex normal, neprotejat are toate sansele...

| pufulescu a răspuns:

Are sanse sa ramana insarcinata cam cate am eu sa castig la Loto!
Funda? Hai cu funda! Te rog mumos funda!

| Apac a răspuns:

Gravida nu, in cel mai rău caz sa se înece sau sa ii între in ochi.