| -'anonimaA'-anti-fundita- a întrebat:

Sall.luna viitoare voi fi domnisoara de onoare la o nunta. E pentru prima data si nu prea stiu ce am de facut.Va rog daca stiti spuneti'mi cat mai multe detalii; x

7 răspunsuri:
| RaluE a răspuns:

Pe langa faptul ca insoteste mireasa la altar, domnisoara de onoare trebuie sa fie un sprijin moral si fizic, dar domnisoara de onoare mai este organizatoarea petrecerii miresei.
[pe langa floricelele pe care trebuie sa le pui in piept invitatilor]

Cam asta stiu eu thinking
happySucces.

| ~p!$iii~ a răspuns:

Nu e categoria potrivita pentru intb tahappy

| Katherine † Pierce a răspuns:

Pai eu a trebuit sa tin trena (avand in vedere ca eram cea mai tanara dintre domnisoarele de onoare) si i-am primit pe invitati si i-am condus la mese thinking

| M.madallina a răspuns:

Ce coincidenta...laughingsi eu pe 21 august

| M.madallina a răspuns:

Sa tii lumanariile in biserica impreuna cu cavalerul de onoare, sa ajutati mireasa cu lucruri marunte... aaa... tu si cavalerul de onoare intrati primii in biserica.

| DareToKnow a răspuns:

Pai va trebui sa pui florile de nunta in piept la invitati. happy Eu cand am fost domnisoara de onoare atat am facut. thinking