| Babata_Anabella_Maria_1990 a întrebat:

happy Ce ar trebui sa faca o domnisoara de onoare? E prima data cand voi fi domnisoara de onoare, deci vreau sa stiu ce trebuie sa fac,. Funda kiss

2 răspunsuri:
| CrazyGirl2 a răspuns:

Pai....idk. sunt sora mirelui, la fel si eu, domnisoara de onoare, dar idk ce sa fac. o sa ma conformez cu ce fac celelalte fete....vad eu laughing

| OanaAda a răspuns:

Intr-un fel depinde si din ce zona a tarii esti. O domnisoara de onoare, din cate stiu eu, trebuie doar sa tina trena rochiei miresei si sa citeasca ceva la inceputul nuntii. Dar cum am mai spus, depinde din ce zona esti fiindca obiceiurile sunt diferite.