| JayZei a întrebat:

Sall ma scuzati de categorie e cea mai populata. Deci cand vreau sa downloadez ceva imi apare o fereastra si sa inregistrez si nume prenume id de mess si idm dar nu stiu ce e ala si nu gasesc idm number serial. Imi puteti da idm serial. Id-ul meu de mess e dragolilwayne. Dau Fundahappy

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

IDM este un program (Int3rnet Download Manager) pentru care iti trebuie licenta daca vrei sa descarci ceva de pe internet.Licenta costa 25$ pentru program. Uite aici programul cu Crack inclus http://tiny.cc/kozg5 Este versiunea 6.05.
Bafta!

| JayZei explică:

NeluL da nu ma lsa sa downloadez nimic
imi trebuie number IDM

| neluL a răspuns (pentru JayZei):

1.Deschide Task Manager si inchide procesul IDM de acolo
2.Dezinstaleaza IDM din Start > Control Panel > Programs > 'Uninstall a Program'. Selectezi programul din cadrul lista, si click pe 'Uninstall' (Eliminati)
3. Apoi da click pe link, asteapta sa treaca secundele din dreapta jos si apoi da click pe Regular Download (apare langa secunde).
4.Da un restart la pc si reistaleaza ceea ce ai descarcat mai sus.

| JayZei explică:

Cod inregistrare