| Ionutmarian6868 a întrebat:

Sall.o femeie se uita mereu la penisul meu cand vine la mine acasa.eu fiind imbract.ce poate sa insemne? As vrea sa am un contact sexual cu ea dar nu stiu cum sa o fac.sugesti pls.sall

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Privirea ei arata ca vrea sex cu tine. Fa sex cu ea nu mai aștepta.

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu e greu sa ajungi in dormitor cu ea de vreme ce iti priveste partile intime insistent. Intrii in vorba cu ea de preferinta sa fiti singuri o privesti si tu insistent si incerci sa flirtezi cu ea. Sigur ajungi rapid la scopul tau.

| Samariteanul a răspuns:

Daca se uita inseamna ca te vrea, deci daca ai ramane cu ea intr-o camera singuri sau daca ai face-o sa rada sau ai merge cu ea la un suc, ai convinge-o usor.