| andrueeeeaa600 a întrebat:

Sall.TPU, am fact dragoste ieri, eram virgina acum ma doare foarte tare vaginul e grav?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vaginul tai micut, organul baiatului intrat in tine, e si normal sa te doara putin sau sa te simti putin inconfortabil. Va trece in vreo saptamana acea stare, stai fara griji. Nu uita de lubrifiere si prezervativ.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la farmacie sincere unguent sau orice pentru a atenua durerea. Fie ii spui ca e vorba de tine fie ii spui ca e virba de altcineva.
Succes.

| Blamely a răspuns:

Nu-i nimic neobișnuit, mai ales având în vedere că a fost prima dată. Îți va trece curând.

| Lavii007 a răspuns:

E ceva normal, o sa iti treaca in cateva zile.

| Ovidiu_Boboc_1967 a răspuns:

Ai rabdare o saptamana, iti va trece, iti recomand sa folosesti un lubrifiant data viitoare.

| andrueeeeaa600 explică:

Dar, am folosit prezervative