| MisSKaprizZ a întrebat:

am nevoie urgent de o declaratie de dragoste.dar sa nu fie folosite cuvintele "te iubesc" "te ador" si "imi esti drag(a)" mersi/

3 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Nu stiam ce inseamna sa zambesti din suflet doar cand auzi numele persoanei iubite.Nu stiam ce inseamna fericirea si mai ales sa iubesc cu adevarat.Credeam ca niciodata nu voi simti aceste lucruri dar de cand te-am intalnit pe tine toate aceste lucruri le-am simtit datorita tie.Alaturi de tine am invatat sa zambesc, sa fiu fericita cu adevarat si mai ales sa iubesc.
Iti multumesc pentru ca te-am gasit si ca faci parte din viata mea.Ai fost cel mai frumos dar primit si sper sa nu te pierd niciodata.
Cam asta a fost ideea meathinking sper ca ti-am fost de ajutor cat de catbig grin

| k4Zy a răspuns:

Soarele rasare dinspre rasarit, cu gandul la tine din nou m-am trezit, mi-ai intrat la suflet unpic cate unpic, ce mi-ai facut eu nu stiu, nu pot sa-mi explic……. ce simt pentru tine e ceva aparte la tine-mi zboara gandul de e zi sau noapte

| cristina4you a răspuns:

Niciodata nu mi.am inchipuit ca voi cunoaste unu ca tine, esti in sufletul meu si mereu vei fi, niciodata nu o sa te dezamagesc si voi fi cu tine atata timp cat mai avem de trait! Pentru mine insemni infinit, nimic nu e mai presus ca noi doi! Voi fi alaturi de tine toata viata, pentru ca meritam sa fim fericiti impreuna! Sper ca te.am ajutat.o nu am luat-o de pe net.