| trianon6666 a întrebat:

Am nevoie de o declaratie de dragoste, in care sa nu fie cuvintele :te iubesc, te ador, te voi iubi... Care poate sa imi dea un exemplu?

3 răspunsuri:
| hotshotb a răspuns:

Poti sa ii spui ca e frumoasa si foarte de treaba si ca ai vrea sa o cunosti mai bine

| DrunkenRat a răspuns:

Pe mine ma dispera chestiile in gen, si daca nu sintagmele de mai sus, atunci ce? Doar nu vrei 'si cand clopotele, iar lalel...e si muschii de padure...straight face', hai mai, am citit odata una asemanatoare (toate sunt la fel), dar de ce clopotele? Daca nu vrei sa o spui cuiva, atunci arata-i, dar nu bate campii cu d'astea.

| trianon6666 explică (pentru DrunkenRat):

Adevarul e ca nu vreau sa-i fac o declaratie unei iubite, dar am la o tema de raspuns.Imi pare rau sad