| SanDoutZa a întrebat:

am o intrebare 2 baietii s-au batut pentru mine amindoi sint foarte draguti si ma iubesc ft ft ft mult si doresc sa ne intalnim apropo am 12 ani unul mi-a daruit flori o cutie de ciocolata si un inel scump
la sfintul valentin iar celalalt o pereche de cercei de aur si un sarut lung si sensual apoi mi-a pus mina pe sini (am sinii medii-mari pentru virsta mea) si ma pipait pe fund si pe cealalta parte a fost dragutz...pe care sa il aleg?/funda

Răspuns Câştigător
| angeldevil_7103 a răspuns:

Ooo ce dragutz...io zic pe cel mai romantic..parerea mea el te iubeste celalat vrea sa profite

| SanDoutZa explică (pentru angeldevil_7103):

Mersi mult chiar m-ai ajutat

13 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

:O Mai fetito esti proasta sau doar exersezi?
Daca ce zici tu e adevarat, cred ca maica-te e foarte „mandra" de tine.
Daca de la varsta asta tu lasi baietii sa te pipaie peste 2 ani o sa revii cu o intrebare „Help! Cred ca am ramas insarcinata, ce sa fac?".
Dar tind sa nu cred ce ai zis, pentru ca mi se pare exagerat sa iti daruiasca niste baieti inele, cercei de aur. Cred ca esti o ratata care viseaza la prostiile astea. Si in plus, de ce nu ai intrebat asta cand era Sf. Valentin, si o faci acum, in octombrie?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca la 12 ani lasi baietii sa iti pipaie sanii si fundul eu zic sa ii alegi pe amandoi ca unul nu o sa te sature

| Bl0ndu12 a răspuns:

Al 2-lea e cam pervers...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-i asa greu?
Baga-i pe amandoi cu tine in pat!

| CryChristiAN a răspuns:

Vezi-ti de scoala.Eu am 15 ani si la noi in liceu cu toate ca suntem indragostiti unii de altii,dar nu exageram ca voi(crede-ma ca ceea ce numesti tu din cuvintele tale nu se cheama DRAGOSTebig grin).Nu ai scoala, parinti, prieteni? Fa-ti temele, distreaza-te, mergi duminica la Biserica si profita din plin de copilarie.Nu stiu ce se va intampla cu tine la 27 de ani thinking Succes.A, cu toate ca intrebai pe care sa-l alegi: alege-l pe cel care inima ta ti-l poate oferi si care sa te invete ce este DRAGOSTEA; dragostea nu inseamna deloc cutie de ciocolata sau cadouri scumpe ci inseamna mai mult de atat.Toti trebuie sa o descoperim

| Cosmin1I a răspuns:

Al treilea.

| SlenderO a răspuns:

Daca ai 12anirolling on the floor))e clar. Dupa mine, e doar o joaca prosteasca de copii mici.

| Vladde a răspuns:

Mother of God, cata prostie poate exista in copii din ziua de azi?

| Makaveli87 a răspuns:

Eu zic sa lasi dreacu internetu si sa te ocupi de invatat!

| valikc21 a răspuns:

Culmea flori ciocolata si bijuteri nu ala care a avansat mai mult care tea sarutat asta as fi facut si eu la o alta fata deci 100%%%%% al doilea baiat

| SanDoutZa explică:

Am doar 12 ani nu ma bag cu nimeni in pat

| suntserios a răspuns (pentru SanDoutZa):

La 12 ani nu, dar la 14 sigur. inceputul cu pipaitul e promitator.