| AloneInTheDarkness a întrebat:

Am o intrebare pentru fetele de pe acest site: Oare mai exista fete care sa iubeasca un baiat chiar daca acesa nu este fat frumoss, chiar daca nu are bani si masini, nu se imbraca de firma, nu fumeaza si nu bea, nu injura, nu fumeaza si nu e foaret smecher.(Baieti fiti atenti la ce raspunsuri vor da fetele

Răspuns Câştigător
| bebelotz a răspuns:

Da exista. De exemplu eu sunt una dintre ele bine cu mici exeptii (iubi e frumos) si nu e chiar un smecher dar nici un pampalau pe care sa-l scuipe toti in rest este un baiat modest fara masina imbracaminte de firma sau fite din astea ieftine nu e foarte citit sau umblat sta la tara, nu fumeaza bea doar de ziua lui laughing si cam atat...aici vroiam sa ajung ca desi cu toate "defectele astea" eu tot il iubesc asa cum e si nu ma intereseaza ca nu e bogat si etc eu il iubesc pentru persoana lui si pentru ceea ce este el, asa ca nu mai judeca gresit toate fetele! tongue

12 răspunsuri:
| 4l3x a răspuns:

Scz ca ma bag (adica st baiat) dar parerea mea aceia "foarte smecheri" care se imbraca numai de firma st niste cocalari straight face

| dyyva a răspuns:

Exista destule fete care cu siguranta te-ar place. sa stii ca fete vad un baiat frumos diferit, adica daca mie imi place de un baiat asta nu inseamna ca si prietena mea il considera frumos. fiecare e frumos in felul lui si fii linistit ca sigur iti vei gasi o fata potrivita pentru tine

| cheryybloosomm a răspuns:

Normal ca mai exista.
cel mai impotant este ca nu trebui sa iti pese cum arata ci cum este si in interior

| crucialmelody a răspuns:

Probabil ca "mai" exista si astfel de fete. Numai ca trebuie, baieti, sa le cautati foarte bine, sunt ascunse ca niste comori.laughing. Dragi baieti nu trebuie sa va descurajati. Anyway, daca tot aveti pretentii asa mari, o fata perfecta fara niciun viciu, ar trebui sa va ganditi mai intai la voi. Si din asta=> o noua intrebare: "Oare mai exista baieti ca sa iubeasca o fata chiar daca aceasta nu este Ileana Consanzeana,chiar daca nu are bani si masini, nu se imbraca de firma, nu fumeaza si nu bea, nu injura si nu e foarte smechera.(Fetelor fiti atente la ce raspunsuri vor da baietii ) Take care >big grin

| MysteriousOfficial a răspuns:

Dar tu ce zici, mai exista baieti care sa iubeasca o fata chiar daca nu este printesa, chiar daca nu are bani si masini, nu se imbraca de firma, fumeaza si bea cu masura, nu injura si nu o intereseaza ce cred altii? Nu prea cred. Fete d`astea de care zici tu de ce ar exista? (Fetele fiti atente ce raspund baietii). Dar ca sa iti raspund totusi la intrebare, exista si fete d`astea, nu e cazul sa le cataloghezi pe toate doar pentru ca ai intalnit tu una asa. raised eyebrows (Toate se intampla cu un motiv).

| BestFeeling a răspuns:

Exista.sad

| AdytzTheWolf a răspuns:

Amice esti exact ca mine, si eu sunt genul de tip fara bani si fara haine scumpe, nu fac pe grozavul niciodata, nu sunt fata ca sa iti raspund laughing dar da cred ca sunt si fete care iubesc baieti ca noi dar cam rar in ziua de azi

| AloneInTheDarkness explică:

@MysteriousOfficial da mai exista de exemplu eu am iubit si poate inca iubesc o fata care nu avea cine stie ce forme, nu era mare frumusete dar era inteligenta.Dar ea tot pe aia smecheri i-a preferat, eu cica si urat

| XxAlexandruxX a răspuns:

In zilele de azi, foarte rare fete!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii, ma gandesc probabil ca ai avut o deceptie in dragoste de gandesti asa. Acum ceva timp si eu gandeam la fel in partea mea. "mai exista oare baieti/barbati interesati de sufletul unei fete si nu de aspect".

Eu merg dupa o regula. Ceea ce vreau de la cineva, sa fiu eu. Adica daca imi doresc un tip cu masa musculara lucrata mai intai ma uit sa vad daca eu sunt asa. Apoi am tot dreptul sa imi doresc.
Corpul unei persoane este "prima arma" cand vine vorba de atractie. Cu cat e mai ingrijit cu atata ai mai multe sanse sa atragi priviri. Nu sunt ipocrita, ci realista.
Chestia cu banii... (voi fi si aici sincera) daca esti un tip de 25 de ani inca pe banii parintilor inseamna ca nu te duce capul nici cat sa iti castigi tu putinul tauhappy si de aici rezulta ori ca nu esti itneligent, ori nu ai facut cine stie ce studii, ori nu te-a interesat scoala. Daca ai mai putin de atata, acceptabil, daca ai sub 20 e super ok sa nu iti castigi tu existanta acum.

Asta cu haine de firma mi se pare. nu zic ce ( e un site public, nu vreau sa injur).

Cam asta e opinia mea. Sper sa gasesti pe cineva pe palcul tau care sa te accepte asa cum esti. O zi frumoasa sa ai!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, exista si vor exista cat timp ai in spate un portofel serios, o casa si-o masina.
Mai ai alte intrebari asemeni?

| anonimatabag a răspuns:

Eu am situatia asta cu iubitul meu si ne merge din ce in ce m-ai bine.si sincer mie bine asa am totul de la el tot ce imi puteam dorii in viata