| niku28 a întrebat:

am o problema. am penisul curbat spre stanga... oare iubitelor care le voi avea o sa le displaca penisul meu? va rog raspundeti-mi. funda :*

Răspuns Câştigător
| grab a răspuns:

Nu este nicio problema daca aceasta curbura e pana in 30 de grade.
mai mult s-ar putea sa jeneze, dar oricum nu deranjeaza grav happy

7 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Salut. Penisurile sunt curbate fie la dreapta fie la stanga, majoritatea sunt curbate in sus, unele chiar prea mult, altele curbate in jos. Atat timp cat curbura nu face un unghi prea mic adica atat timp cat nu e foarte curbat nu ai de ce sa te preocupi.

| Felys a răspuns:

Stai linistit, nimeni nu il are perfect drept, o sa te iubeasca fetele

| Demonull a răspuns:

Eu zic sa-l tai.

| Raul5765578 a răspuns:

Indreaptal cu ciocanul

| SyndicateW a răspuns:

Nu e o problema, ba chiar am citit undeva ca sunt anumite pozitii care provoaca placere mai mare daca e curbat penisul.

| Asiris23 a răspuns:

Si eu am la felhee hee) tot spre stangarolling on the floor dar nu`i problema, iti spun din experienta smug funda?puppy dog eyes

| trutu006 a răspuns:

Pre multa laba big grin