| BassHunter13 a întrebat:

Salut am 17 ani si am o problema! Nu stiu din punct de vedere medical nu cred ca ii vreo problema am mai vazut acest lucru si in filme xxx, AM PENISUL curbat spre stanga cum privesc eu! OARE ESTE VREO PROBLEMA?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu este o problema, multi barbati au penisul curbat datorita dezvoltarii inegale a corpilor cavernosi. Face parte din normalitate.

6 răspunsuri:
| roxy_5007 a răspuns:

Orice penis are o curba spre stanga din cate am vazut eu

| elamit a răspuns:

Daca totul merge bine din punct de vedere sexual nu e nicio problema

| DannielZMF a răspuns:

Salut!
Avem aceeasi problema big grin, nu esti sungurul. Fiecare penis difera de la o persoana la altahappy

| doc a răspuns:

Ai penisu curbat in stanga pentru ca te masturbezi prea mult happy e ceva normal ...mai masturbeazate si cu mana stanga.
Si nu, nu e nici o problema happy ba din contra fata e mult mai satisfacuta din moment cei atinge peretele vaginului happy

| AlexanderChristianFenty a răspuns:

Amuzanta intrebare, multi se confrunta cu o problema asta! nu, nu e nimic din punct de vedere medical, pur si simplu asa iti e, si nu e din cauza masturbarii, cum ti-a raspuns doc!laughing, tu de sus, sau din oglinda il vezi intr-un fel, ti se poate parea mic, sau in diferite directii, si e. t. c. nu e nimic grav, nu ai de ce sa iti faci griji, doar daca este curbat spre stanga, dreaptalaughing excesiv de tare:-s!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raul al meu e cret ca electrodul.cand e erect.sexul.va trebui sa cauti o fata curbata spre stanga, ca sa va potriviti. daca nu va potriviti, o va potrivi ea cu mana.ca se pricep fetele astea la tot felul de curburi.