| BluPvP a întrebat:

am o problema azi am instalat windowsu... toate bune si frumoase si cand instalez windowsu, dupa ce l-am instalat ce credeti ca-mi apare:| http://imageshack.us/photo/my-images/834/exvh.jpg/ am pus linkul va rog ajutor de abia mi-am reinstalat windowsu FUNDA CELUI CARE MA AJUTA!

PS: Scuzati Categoria!

Răspuns Câştigător
| LadyMelian a răspuns:

Nu e de la windows ci de la messenger.Dezinstaleaza-l si instaleaza-l din nou. Daca nici asa nu merge atunci incearca sa descarci yahoo din alta parte sau o alta versiune a messengerului.

2 răspunsuri:
| CatalinPTM a răspuns:

Foloseste alt browser, asa imi apare si mie, iti recomand google chrome

| BluPvP explică:

Google Chrome folosesc happy