| Alinu7 a întrebat:

acum 2 zile am reinstalat windowsul. toate bune si frumoase pana la yahoo messenger! se pare ca nu imi apar emoticoanele. Am instalat flash player, java. oare ar mai trebui ceva? emoticoanele sunt activate de la >>>messengerpreferencesmessagesmiscellaneous, am reinstalat yahoo messenger-ul de cateva ba chiar am incercat si alte versiuni.
http://imageshack.us/photo/my-images/708/capturevv.jpg/ asa imi apare! Funda cine ma poate ajuta!

2 răspunsuri:
| ImpotrivaSistemului a răspuns:

Ai instalat driverele video?

| Alinu7 explică:

Pana la urma am rezolvat! mersi oricum. Nu are legatura cu driverele video happy